Как да позная дали е качествена новата спирала за мигли?

  • 1 007
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Майка ми, за да ме зарадва, ми подари нова спирала, обаче мен ме усъмни това, че нито е опакована, нито има дата на производство-на стикерчето, където пише фирмата вносител има срок на ползване до 2009-като пипна четчицата е много суха. За мен това е стара спирала, но как да се обоснова на продавачката защо искам да ми я смени?

# 1
  • Мнения: 4 053
а, и аз искам да знам  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4 292
Няма как да се обосновиш. Щом е в годност, нищо не можеш да направиш. Просто... трябва да се гледа какво купуваме.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 13
Ами изброй всичките причини ,поради които мислиш че е стара а и щом е суха мисля ,че трябва да ти я сменят с друга.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
А каква е спиралата?

# 5
  • Мнения: 3 830
Трудно ще стане подмяната.

Редовно попадам на спирали, които са сухи. Само си представям като си сложа на миглите как след 10 минути всичко ще ми е изпопадало на прах по бузите #2gunfire #Cussing out

# 6
  • Мнения: 1 413
А като купувате нова спирала на какво обръщате внимание?
Тази е на Мейбълин някаква, по принцип май не е лоша newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Работила съм в магадин за парфюмерия и козметика,оттам се научих как да разпознавам хубавите спирали или по скоро самият туш,само че незнам дали мога да го обесня добре,че да ме разбереш.Но е тва е най-важното:винаги като купувам спирала моля продавачката да ми даде аз да я отворя,при самото отваряне или по скоро изваждането на четката от самата гилза трябва да усесите вакуум, когато го има значи туша е пресен,не е изсъхнал.След тва вече и самата четка като се огледа се преценява,незнам немога да обесня всичко като хората,но определено винаги уцелвам като видя някоя спирала,дали е хубава или не,но трябва да мине през мойте ръце първо. Mr. Green

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Карчева,много ясно си го написала и аз освен за този вариант за друг не се сетих Hug

# 9
  • Мнения: X
С това за вакуума и сухотата съм напълно съгласна, понякога и миризмата е фактор,ако ти мирише на кофти,изобщо няма смисъл да я купуваш. При положение,че вече е купена обаче...малко невъзможно ми се струва да ти я върнат,особено като няма и някаква картонена кутийка,как ще им докажеш,че изобщо не си я ползвала,за да могат след това да я пробутат на някой друг..или хайде да не си мислим,че са толкова некоректни,но..най-малкото предполагам ще те накарат да вземеш някоя на същата цена или още по-скъпа,та поне да са на кяр.Може би ако в магазина успееш да разговаряш със собственичката ще може да направи нещо за теб поне в името на репутацията на магазина newsm78

# 10
  • Мнения: 3 830
Вакуум значи.
Благодаря, Карчева!

# 11
  • Мнения: 123
и аз мисля, че няма да я сменят в магазина, обслужването не е достигнало още това ниво, но поне можеш да направиш рекламация

Общи условия

Активация на акаунт