към вси4ки абонати на itv partner

  • 1 435
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 804
здравейте
от момента в който пуснаха новия траспордер /в4ера/ имампроблем с запаметяването .ка4вам новите канали ,давам запамети и вси4ко е ок до момента в който спра приемника когато со пусна следващи път пак ми излиза 4е има нов транспордер и пак запо4вам от на4ало,прегледах страницата им и се оказа 4е правя вси4ко както трябва .искам да знам при вас има ли такъв проблем,а приемника ми е strong

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много глупва въпрос, ама какво е itv partner?

# 2
  • Мнения: 3 804
това е фирмата която поддържа платените бг програми на eutellsat w2 за то4ното изписване на сателита не съм сигурна пиша по памет
сигнала на спътника се приема в европа и някой страни от близкият изток,ако склю4иш договор с тях полу4аваш приемник ,карта и сат.4иния-има около 40 бг и преведени канала
дано да съм била понятна в обясненията

# 3
  • Мнения: 1 294
Ами ние вчера настроихме и не е имало проблем от тогава, следвахме точно инструкциите и си е ОК.

# 4
  • Мнения: 214
и а3 в4ера направих нова настройка и досега си работят нормално, само веднъж 3апаметих

# 5
  • Мнения: 3 241
Ние имаме приемник Philips и май за нас нямаше нужда от преинсталиране, но от началото на седмицата имаме проблем с гледането на BTV, повява се наякakва мнима програма на канал 0 и BTV не се включва.
Абе техника, кво да я правиш!

# 6
  • Мнения: 3 804
явно проблема е само при мен защото гледах и каталога и по описанието в сайта им,но пак се полу4ава същото
ивенце-за бтв погледна ли на сайта им?

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
dtti ,
Мерси за отговора.

# 8
  • Мнения: 3 241
dtti, merci!
Погледнах пак и параметрите ни са правилни, но пак преинсталирах каналите. Сега BTV го има, но и мнимият канал е останал, явно борбата продължава.

# 9
  • Мнения: 2 567
И ние сме от борещите се  ooooh! Успех!

# 10
  • Мнения: 3 804
успех на борещите се   bouquet
при нас проблема се оправи  Flutter днес след като го пуснах ми поиска ок за да инсталира нов софтуер дадох ок и сега работи без проблем

# 11
  • Мнения: 3 241
Ще пробвам после пак, сега не е момента, че тук се гледат мачове и не е позволено да се пипа дистанционното  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 567
при нас проблема се оправи  Flutter
И при нас. Grinning

# 13
  • Мнения: 1 526
Интересно, този път ни се е разминало  Sunglasses. С приемник Филипс сме.

# 14
  • Мнения: 3 804
Zdraveite,
Otnostno problema, koito imate sys Strong Vi syvetvame da ne izkluchvate
priemnika za okolo 2-3 dni. Mojete da si izkluchvatesamo televizora.
Pozdravi ITVPartner
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

моми4ета това е отговора който полу4их 3 дена след като пуснах запитване и ден след като проблема са оправи

Общи условия

Активация на акаунт