Изумена съм-Nutrilon Comfort 15лв-400гр.?

  • 2 430
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.
Днес ходих до Пикадили да пазарувам и видях кутията и отдолу цената.
Честно казано щях да падна.
Не че това ме засяга,Калоян се храни с Фризолак.
Но наистинали струва толкова?
Къде ще му излезе края на майчетата дето хранят с него ooooh! ooooh! ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 672
ох незнам и ние сме с НУТРИЛОН , но не комфорт.Този Нутрилон постоянно му вдигат цената с най - малко 60 стотинки  през месец  #Cussing out.А и днеска отворих последна кутия на Нутрилон 1 и имаше по малко мляко от колкото другите кутии които сме използвали до сега, липсваха поне 2 пръста мляко  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 46
  Да за съжаление Нутрилон Комфорт Омнео е на цена 15 лв.,затова го спряхме още преди 2-3 месеца,но и Нутрилона го вдигат непрекъснато.Миналия месец беше 8.15 лв. а сега е 8.90-9.10лв.  ooooh!
Но това е млякото,което не ни запича  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,и не се дохранваме с Нутрилон.Като вдигнаха Комфорт-а бях изпаднала в див ужас да не вдигнат рязко и обикновения Нутрилон,но продавачката в детския магазин ми каза,че не е чувала за голямо увеличение скоро.Не че сегашната цена от 9-9 и нещо е много ниска,де...Вчера намерих 1 кутия в друг квартал за 8,30 и веднага я купих,за съжаление беше последната...А забелязвам,че и опаковката на Нутрилона е променена малко.Надписите на български са отпечатани директно в-у кутията,а не са на лепенка както преди и кутията е облечена с фолио в-у метала.Млякото вътре ми се видя като че ли малко по-гранулирано,обаче щерка ми не ми сподели вкуса дали е по-различен Laughing

# 4
  • Мнения: 3 306
Ами нали ве4е няма Нутрилон Комфорт  newsm78 аз поне не намирам  Rolling Eyes Запо4нах да купувам Аптамил Комфорт които е 15лв. а съставките са си съ6тите  Hug само кутията е променена  #Cussing out       -      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231255.0

# 5
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Нутрилон Комфорт/Омнео вече спря да се внася в България. Всички количества по мрежата са остатъчни. Заместител му е Аптамил Комфрот.
Иначе всички детски млека са с нови цени от понеделник. И Нан и Джуниър само Фризотата останаха на старата цена.

# 6
  • София
  • Мнения: 242
Аз пък фризолака го видях по 12 и нещо в Билата на Опълченсска  #Crazy. Да не би да вдигат цените на всички млека  newsm78?

# 7
  • Мнения: 27 524
Оригиналните млека са доста по-скъпи - Аптамил и Нутрилон за 800-900гр са по 15-17 евро, което прави наистина по 15-16 лева за половината. Такива са реалните цени, за съжаление  Peace

# 8
Аз смятам,че дори и двойна да е цената,всеки родител ще трябва да осигури най-доброто млекце за своята рожба.Аз на малката й купувам Аптамил ,който е около 23 лв.На месец израходва вече три и половина кутии,но пък съм доволна,че я храним с "уж" едно от най-добрите - нали казват,че се доближава макс до майч.кърма.Идва ни зорно като прибавим пампреси,плодови пюрета и каша,но това е.ПОне зеленчуковите ми ги яде  съм доволна,не основно от фин. гледна точка,а защото съм сигурна от произх на зеленч и обработката им.

# 9
  • Мнения: 1 217
Ами аз преди 2 дена купих Фризолак-2 за 7,80 от Пикадили. newsm78

# 10
  • Мнения: 3 634
Пусках подобна тема. Най-добрата цена за Нутрилон Комфорт 1 е в Метро 1 за 13.88лв с ДДС. Майка ми твъдри, че видяла картонени кутии като на Аптамил и цената била 22лв/800гр., но мисля че нещо се е объркала.

# 11
  • Мнения: 814
Нутрилон Комфорт/Омнео вече спря да се внася в България. Всички количества по мрежата са остатъчни. Заместител му е Аптамил Комфрот.
Иначе всички детски млека са с нови цени от понеделник. И Нан и Джуниър само Фризотата останаха на старата цена.
Днес купувах Lactana BIO и продавачката ме увери, че то няма да има нова цена. Дано да е вярно, защото преди никога не ми е правило толкова впечатление повишението на цените, ама тоя път вече всичко стана доста в повече.

# 12
  • Мнения: 1 217
Ауууууууу,добре че яде АМ само сутрин и вечер.
Преди бяхме на Фризовом.1 кутия за 3 дена.
Даже и не искам да питам колко струва в момента.
А сега раждайте мами. #2gunfire

# 13
  • Варна
  • Мнения: 773
какви са тия цени - 15лв Shocked ние сме на Нутрилон Комфорт. Купувам го на 10.70 лв май беше а най-скъпо съм го вземала за 11.30лв

# 14
  • Мнения: 90
А защо не Хипп-300гр 7лв,от Метро.Розовия:))

Общи условия

Активация на акаунт