САМОКОВската дружинка се събра за снимка!

  • 6 103
  • 313
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
                    Добре дошли в новата ни тема през ноември                                   

           През този месец трябва да почерпят:          на 12.11. - Ели - рожден ден   newsm59
                                                                                   на 15.11. - Нели за рождения ден на Бубчо   newsm59
 

                Това са старите ни теми   

          Мами от Самоков - да се запознаем!
          Мами от Самоков 2!



      Ето ни и нас : 6 настоящи и 2 бъдещи мами и техните настоящи и бъдещи диваненца:


elina_king - 01.11.1984г., дъщеря - Габриела, родена 23.01.2007г.
ViFresh - 18.04.1984г., термин - 05.12.2007г.
lili83 -  20.04.1983г., термин - 05.12.2007г.
nelly_d - 27.08.1980г., син - Любослав, роден на 15.11.2005г.
jananest - 24.10.1982г., син - Цветелин, роден на 20.08.2007г.
mimi_baby - 12.11.1969г., син - Димитър, роден на 28.06.1996г. и дъщеря - Мария, родена на 23.09.2005г.
Маги_ДС - 07.01.1976г., дъщеря - Теодора, родена на 13.03.2000г. и син - Данаил, роден на 08.04. 2004г.
bravy - 18.10.1979г., дъщеря - Радостина, родена на 23.08.2007г.




 Ето и още една мама в нашата дружинка! Добре дошла!


mama na joan - 31.05.1983г., син - Йоан, роден на 08.08.2007г.

 А тук са снимките ни      АЛБУМ
потр. име - samokov, парола - mamaibebe

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 15:02 от elina_king

# 1
  • Самоков
  • Мнения: 561
Щом ще пишем вече в хубавата ни нова тема, пу първа тогава Joy hahaha

Ели, пътуването не е много приятно, но какво да се прави. Сутринта пристигнах с половин час закъснение  Tired

# 2
  • Мнения: 307
 Хайде и аз в новата тема  wavey
Много обичам слънчевите зимни дни и цяла сутрин скитахме из улиците. Ама трудно се ходи   tiptoe
 Кога ще отворят "Била"? Май ще е скоро.
Силве, подариха ми парфюм,  козметика, ботуши, несесер за маникюр, панталон и цветя. Сега чакам с нетърпение Дядо Коледа  santa2 На колкото и години да стана, в мен си живее едно дете, което много обича подаръци  Gift
 Нели, наистина ще ти е трудно с пътуването, особено зимата.  Ти сигурно не виждаш Бубчо буден с това работно време.
Ани, ти оздравяваш ли?

# 3
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ели, много подаръци си получила, явно си била много послушна. Grinning
"Билла" ще го отварят тази или другата седмица.
С Бубчо не се виждаме много често и това ми тежи най-много от всичко, но няма начин. Почнах работа в Самоков, но издържах точно половин ден. В София съм на по-хубава работа, работя с по-приятни хора и най-важното е, че съм и на по-висока заплата.

# 4
  • Мнения: 307
 
. В София съм на по-хубава работа, работя с по-приятни хора и най-важното е, че съм и на по-висока заплата.

 Всичко това е много важно и не е за подценяване.
Излових мъжа ми да качи няколко снимки на Мария в албума. Както се вижда тя все по-често събира прахта по шкафовете и кашоните, защото майка и вечно е заета   typeuu

# 5
  • Мнения: 228
Ели   newsm59  party041 Gift да си жива, здрава, много обичана и щастлива съпруга и майка, и оценявана по достойнство от всички заобикалящи хора жена Аз се пооправих от настинката, но за гърдата още се боря-и с нея ще се справя:)
Нели,в кой район е работното ти място,току виж уплътняваме обедната ти почивка с по някое кафе скоро?

# 6
  • Мнения: 228
Маалеее цял ден съм с убеждението,че е 12ти ,егати акъла дето го имам и аз,преди се оправдавах,че бил бременлински,а сегааа???кърмачески явно,явно бебка го е изпила:((Ели от сутринта се глася да ти честитя,само,че нямаше форум по едно време и ето на,сега успях и то със закъснение.А се чудех как са успяли всички подаръци да ти ги връчат сутринта.Сори,надявам се,че сте изкарали супер

# 7
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ани, кантората ми е при "Уго" до малките пет кьошета.
Ели, така се смях на снимките на Мимето, много ме развесели.

# 8
  • Мнения: 674
 Май само аз не съм се включила в новата темичка! Laughing
 Ели, Мимката е страшна! Joy
 Отивам да мия чиниите и лягам, че направо   sleepuu.

# 9
  • Мнения: 674
 Ей, Нели, не спиш ли? Ако съм с твоята работа отдавна да сънувам.......... smile3524

# 10
  • Мнения: 674
 Ето, знаех си аз! Нова тема и никой няма в нея! smile3506
 В тоя студ си е само за пред компа. А ви няма??? newsm78
 Даже и Силвето липсва??? newsm12

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 ooooh!малеййййй колко сте изписали, а не съм била само няколко часа тук.

Снощи си дойдохме в Пз, понеже днес бях на консултация  costumed050 бебо се е обърнал вече, тежи 3.250-3.500 докато ми дойде термина най-вероятно ще качи още и ще се наложи секцои Sad  (исках нормално раждане), но това ще то уточним на 26.11 когато пак ме викат на преглед. Правихме и изследвания, хемоглобина ми е нисък - 92 и пак трябва да пия хапчета Sick

Трябваше да ходя до общината да си извадя удостоверение за семейно положение.

А на М преди 2 дена му влезе нещо в окото, та и него го водих на лекар. Оказа се, че не е влязло,а направо му се беше забило ooooh!.

Брат ми замина за Виена на състезание, та и него трябваше да изпратим.....

И за капак майка ни замъкна на Технополис да си избираме пералня, хладилник....бе каквото си харесахме, след това до Техномаркет. След цялото това обикаляне днес ме заболяха краката и пред един огромен ТV се настаних на едно диванче и едва изчаках да доразгледат магазина Tired

Щяхме да си ходим тази вечер, но го отложихме за утре сутринта Laughing

Ели ама много подаръци си получила, а тях кой ли не ги обича. Аз много държа на опаковката на подаръка и на картичката Rolling Eyes

Ще чакаме Лили да се включи да разкаже за бебо, днес и тя е била на консултация, а утре я викат за изследвания.

Желая Ви хубава вечер, че съм скапана и ще си лягам и аз 1countingsheep

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 10:16 от ViFresh

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha JoyЕли, мими е голям образ hahaha

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 newsm53 добро утро в Самоков съм си пак.
 newsm78къде сте всички днес?

# 14
  • Мнения: 674
 Силве, аз съм тук!Габи се напапка, сменихме памперса ( Sick) и сме готови да си играем до обяд! Сега се е заиграло диването в креватчето, но няма да трае дълго и пак ще почне да обикаля из стаите и да пипа само, където не трябва! #Crazy
 Дано скоро ходим до Пиги'с хаус да купим решетки за печката, че как ще се лепне някой път! Sad

Общи условия

Активация на акаунт