Чия беше идеята да направим този подфорум за недоносените деца?

  • 1 623
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Момичета, чия беше идеята да направим този подфорум за недоносените деца?Смътно си спомням, че някой писа на Mamma, но не се сещам кой беше ooooh! Искам да го номинирам в категорията "Цялостен принос".

# 1
  • varna
  • Мнения: 1 012
или мимчо или надя велинова- май и 2 те по едно и също време Peace

# 2
  • Мнения: 1 165
Тогава и двете ще номинирам PeaceХубаво е, че момичетата тогава се заеха с тази задача. Когато родих този форум го нямаше и търсех под дърво и къмък майки родили преждевременно, за да се консултирам с тях. Сега обаче смятам, че като сме събрани накуп може да бъдем много полезни на новодошлите(дай боже да не идват много Praynig).

# 3
  • Варна
  • Мнения: 965
Аз гласувам с 2 ръце за номинацията на Mim40 - ето и малко ретроспекция:
Bordima направи темичката "До майките на недоносени бебчета" и оттам тръгна всичко.  Mim40 беше втората отзовала се и беше много инициативна (и настоятелна Simple Smile ), писа писмата до администратори, за което съм й безкрайно благодарна
 Недоносени деца
« #2 вторник, 30 януари 2007, 11:00 » 
--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте, майки! 
Търсих във всички форуми и подфоруми и не можах да повярвам - възможно ли е да няма тема за недоносени деца? Ако има и съм я пропуснала се извинявам и моля някой да даде линк, че да се включа и аз.
Всички знаем, че недоносените деца се нуждаят от по-специални грижи от останалите. За мен е трудно да направя аналогия между обгрижването на едно преждевременно родено дете (или незряло, както още го наричат!) и родените "навреме" деца. Получих затруднения лутайки се между два форума. В единия са деца родени през януари, в другия - през ноември. И в двата не мога да открия отговор на всичките си въпроси. Мисля, че както има специален форум за близнаци например, така трябва да има и за недоносени деца. Предлагам ви тук да обсъждаме специфичните грижи, които полагаме за децата си. Да споделяме както проблеми и грижи, така и радости.
....
 
« #210 сряда, 16 май 2007, 20:05 » 

....   Сега в тази темичка се чувствам точно на място. Дано някой от модераторите се усети и да направи отделен кът за нас. Така мамите на недоносени дечица ще виждат темата от самото начало и няма да се лутат.
....
 петък, 18 май 2007, 09:45
....
Момичета, пуснах писмо до администратора на сайта с молба да ни направят под-форум. Ако чакаме да ни забележат рискуваме нищо да не бъде направено. Сега остава да видим дали ще одобрят молбата ми. 

И Надето има принос - тя предложи да се подсетят модераторите, но Mim40 е човекът   bouquet.

# 4
  • Мнения: 388
Ха, каква темичка сте пуснали, пък вие! Наистина аз писах на mamma - 2 пъти. Голям трепет беше чакането на форумчето. Но ето сега го има за радост на всички ни! Само Надя не знам къде се спотайва. С нея се заехме да правим и списък на мамите с подобаващата украса. В момента това се оказва малко "Мисията невъзможна", че се пръснахме по темите, а трябва време за едно такова нещо. Да не обещавам със сигурност, но тези дни очаквам малко помощ от майка ми, която е в чужбина, но ще си дойде за около месец. Тогава ще мога да седна и да ви "събера" и мога да направя и оформление (по принцип с това се занимавамnewsm78
Viki_76, чак ме разтопи, душа! Hug  bouquet
И не се праи и ти! Айде и тебе малко да те цитирам:
вторник, 03 юли 2007, 13:54
Mim40, дори и сега не ни направят подфорум, поне ако заковат темичката ни на първа страница ще е супер - да могат повече хора да видят, че съществува такава
Ти ми напомни за модераторите - точно това им писах във второто писмо - да ковнат темата поне! Hug
Номинация и за теб!!!  bouquet

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 23:54 от mim40

# 5
  • Мнения: 108
Аталанта, видях, че си ги номинирала вече smile3501 за което Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 965
Bordima, дай линк, pls

# 7
  • Мнения: 1 165
Ами те свършиха номинациите вече(ако съм разбрала правилно). Класират се само тези, които са събрали три и повече гласа. Дано и други са гласували за нашите момичетата(дано не ви обижда, че използвам местоимението "нашите", но този подфорум ми е най на сърце, макар и да влизам рядко)!

# 8
Голяма  Hug за всички ви - определено имаше нужда от такъв форум!

# 9
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Идеята си е изцяло на Мимчо   bouquet Благодарим ти, приятелко!  Hug Аз просто и помогнах малко. Така, че гласувайте с две ръце за Мимчо!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт