целенасо4ено посягане към игра4ки

  • 1 091
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
кога бебоците запо4ват целенасо4ено да искат да хванат игра4ка и да я държат?

# 1
  • Мнения: 288
към 3тия месец

# 2
  • Мнения: 8 999
Между 3ти и 4ти месец. Много са смешни - хващат и започват толкова задълбочено и отблизо да изучават играчката, сякаш след това трябва да я пресътворят по памет в най-дребни подробности. И, както я гледат, внезапно я хвърлят и се насочват към нещо друго. Моите деца правеха това с часове.

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
към 3-тия месец, а на 4-ри месеца вече си прехвърляше играчките от едната в другата ръчичка baby_neutral

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Хм, мойто още няма такива амбиции. Ако му набутам нещо в ръката, ще я държи, но без желание.

# 5
Моята бебка е на 3мес и 3 дни и вчера успя да си прехвърли дрънкалката от едната ръка в другата.А и иначе се опитва да хваща шарени неща и много се радва като успее

# 6
  • Мнения: 941
Хм, мойто още няма такива амбиции. Ако му набутам нещо в ръката, ще я държи, но без желание.
  ще му стане интересно в даден момент,дай му време Peace

# 7
  • Мнения: 476
От известно време ги хваща, но винаги ги насочва към устата и за това гледам предварително там да има бибка. То милото не се сеща да изплюе бибата и да лапне играчката и бута ли бута с две ръце, ама не става  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
След 3-тия месец към 4-тия вече си ги местеше от едната в другата и в устата.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
От известно време ги хваща, но винаги ги насочва към устата и за това гледам предварително там да има бибка. То милото не се сеща да изплюе бибата и да лапне играчката и бута ли бута с две ръце, ама не става  ooooh!

Абе, аз за тази цел съм изпрала играчките. Давам и такива, които стават за ядене, но не е ли юмрука, не е интересно.

# 10
  • Мнения: 476
На 2,5 месеца за първи път посегна да удари една играчка, която бях закачила на столчето за кола.

# 11
  • Мнения: 1 477
Около три месеца.Посягаше към дрънкалката и се опитваше да я изяде.

# 12
  • Мнения: 1 121
Няколко дни преди да навърши 2 месеца започна да посяга към играчките, които висят пред него в люлката. На 2 месеца започна да посяга и към други играчки около него. На 4 месеца вече започна да бута всичко в устата и нещо като не влезе-следва голямо сърдене Laughing

# 13
  • Мнения: 1 098
Моето започна на три месеца, знам, че на три четири месеца някъде почват да го правят!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт