подува ли ви се стомаха след бебеправене

  • 967
  • 11
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте.Както знаете, и ние си правим ,упорито искаме да си имаме бебе.И най-вече да усетя как рита детенцето ни Praynig .Но за сега /за нас много дълги 4 месеца откка правим бебе/  Rolling Eyes нещо бебето не иска да стане. Та-вече пием и витамини и тест за овулация ще си взема.Но след всяко бебеправене аз се чувствам като балон-надува ми се стомаха,адски се надува.От какво може да е това.Много ми е дискомфортно ooooh!

# 1
  • Мнения: 7 718
Колит.

# 2
  • Мнения: 2 660
Същата работа! Винаги след секс коремът ми е като на бременна панда. Откак се помня, нищо общо с бебеправенето.

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 403
да, то винаги след секс съм така де. а дали се лекува това-защото чак не ми се прави секс-като знам че след това не мога да си закопчея панталона.

# 4
Здравейте.Както знаете, и ние си правим ,упорито искаме да си имаме бебе.И най-вече да усетя как рита детенцето ни Praynig .Но за сега /за нас много дълги 4 месеца откка правим бебе/  Rolling Eyes нещо бебето не иска да стане. Та-вече пием и витамини и тест за овулация ще си взема.Но след всяко бебеправене аз се чувствам като балон-надува ми се стомаха,адски се надува.От какво може да е това.Много ми е дискомфортно ooooh!
Здравей и от мен!Сподели с гинеколога си,той ще ти каже най добре.Не се вманиачавай и бебо ще стане!Много успех   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Влиза въздух!!!!
Ако знаете след секцио какво е! Лудо пърдене /с извинение/, докторите дори ни караха до го правим в болницата, за да излезе въздуха!  newsm61

# 6
  • Мнения: 576
ахаха това с влизането на въздуха е супер брутално , наистина....
Но чак да ми се подува стомаха - мне ....  Laughing

# 7
  • Мнения: 121
Здравейте.Както знаете, и ние си правим ,упорито искаме да си имаме бебе.И най-вече да усетя как рита детенцето ни Praynig .Но за сега /за нас много дълги 4 месеца откка правим бебе/  Rolling Eyes нещо бебето не иска да стане. Та-вече пием и витамини и тест за овулация ще си взема.Но след всяко бебеправене аз се чувствам като балон-надува ми се стомаха,адски се надува.От какво може да е това.Много ми е дискомфортно ooooh!

Здравей и аз от една година опитвам за бебече и нищо, но същото подуване имам и аз след овулация, а 2, 3-дена преди да ми дойде ми се нормализира коремчето. Понякога се чудя да не е цветна бременност, но тестчето е все отрицателно.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
Влиза въздух!!!!
Ако знаете след секцио какво е! Лудо пърдене /с извинение/, докторите дори ни караха до го правим в болницата, за да излезе въздуха!  newsm61
ох, аз да подтвърдя...макар че не е винаги де, но като ми се случи 1вия път голям шок верно... Rolling Eyes Shocked

# 9
  • Мнения: 2 423
Ми така като се замисля май не newsm78 но следващия път ще обърна внимание Joy

# 10
  • Мнения: 92
Ми така като се замисля май не newsm78 но следващия път ще обърна внимание Joy
И аз това смятам да направя... Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 436
След бебеправене, не съм забелязала (но ще гледам  Wink). След овулация - да  Rolling Eyes. Аз съм се самодиагностицирала, че задържам вода   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт