Сбъркано име?!

  • 6 347
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Случвало ли ви се е мъжа ви да ви обърка името? Каква беше вашата реакция?

# 1
  • Мнения: 179
Той моето не,но аз близо 3г го наричах с името на бившето си гадже,незнам как ставаше,но в момента в който спорехме за нещо и ме ядосаше от устата ми излизаше името на бившия,все пак навика е голяма работа  Laughing

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
малко офф
приятели се женят, казват се константин и ирена, попът през целия ритуал им казва: константин и елена!!! е, не знам как издържа тази жена! аз ако бях  #2gunfire #2gunfire на попа!

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не, не се е случвало никога,поради простата причина,че за почти 10 години съвместно съжителство,мъжът ми броени пъти,ми е казвал името.От край време ме е наричал галено(ама няма да кажа как,това си  е наша запазена марка) Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 09:56 от ИВКА 10

# 4
  • София
  • Мнения: 383
Никога не ми е бърка името, но ще ви кажа теорията на наш приятел. Та той нарича всички по близки жени, включително на собствената, злато. За да не се объркал случайно вкъщи и жена му да го   341uu Не зман дали й кръшка и това е само майтап, но и да не е, е доста логично.

# 5
Еее,не! Това звучи много гадно,чак ми стана неприятно като си го представих.Сигурно зависи от това какво си мисли мъжът в това време,защото примерно ако гледаме някакво предаване и ме нарече с името на някоя от участничките или на водещата няма да ми направи впечатление,но няма да ми е приятно ако ми обърка името с това на бившата си приятелка(или пък на майка си Crazy)

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Случи се веднъж- аз го дразнех, защото исках да запаля печката а не знаех как и той се ядосваше и накрая ме нарече с друго име! И аз неговото съм го бъркала 1-2 пъти и много повече наум! Twisted Evil
Но ако в леглото ми го сбърка тогава ще изхвърчи през прозореца Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Мхм. Имам една точилка, бая длъжка. Не съм я мерила колко е, но мисля , ще ми бъде достатъчна. Моето име е кратичко, лесничко за запомняне. Не бива да се бърка.   341uu

# 8
  • Мнения: 13 512
Не,ама не е на добре, ако се случи...
аз съм бъркала така имена:-)

# 9
  • Мнения: 166
Не, категорично. Дори изплагиатства любимото ми обръщение, измислено от сестра ми и единствено него използва, когато ме нарича по име.
И от мен един офф Grinning Отново за попа, става въпрос. При венчавката ни пита за имената. Логично, първо се казва моето име. При което попът: "Е, как така Людмил и Георги!" В църквата било прието да се назовава първо мъжът, та объркахме горкия поп. Grinning

# 10
  • Мнения: 157
Не ми се е случвало ама ако се случи не знам какво го очаква.

# 11
  • Мнения: 1 896
Не, ама и той рядко се обръща към мен с името ми.Кара си направо,когато иска да ми каже нещо.Винаги ми е било чудно,защо ми говори направо, без обръщение.
Добре ,че беше тая тема да ми 'светне',че го прави, за да не ми обърка името случайно...  Thinking

# 12
  • Мнения: 773
 Имах едно бившо гадже, което ми беше бъркало името два-три пъти. Все с едно и също. тогава не се замислих, отдадох го на неволна грешка.  После разбрах, че всъщност ми е изневерявал с въпросното име.
 Мъжа ми ми е бъркал името, но винаги е било с някой от нашето обкръжение. Виж, ако ми каже някое име дето не го знам ще се замисля много Thinking То и ако с познато име ме нарече повече от два пъти трябва да се замисля, че и там често стават фалове. Знае ли човек?

# 13
  • Мнения: 108
На мен ми се случи и повярвайте- не е приятно Sad Даже си и поплаках доста.
Вчера ТОЙ имаше имен ден и общ приятел му звънна да го поздрави. За да върне жеста, прати поздрави на жена му от нас като каза "от мен и ...... (името на 1 своя колежка)". Той дори не се усети за гафа и даже когато затвори телефона ми обясни как виждате ли аз не съм чула и разбрала и т.н. А ИМЕТО Й НЯМА НИЩО ОБЩО С МОЕТО
По принцип няма вариант да имат нещо с тази колежка.Сигурна съм.Тя си има приятел,дето ще  се женят дори.Излизали сме с тях много пъти и ми се струва,че тя е готин човек .
И въпреки всичко не мога да си обясня как може да сбъркаш името на най-близкия си човек.На твоята половинка.Според мен това е равнозначно на това сам да си сбъркаш името Sad
Адски ми е криво и не мога да оправдая тази , както той  я нарече "грешка на езика"

# 14
  • Мнения: 3 675
Аз често бъркам мъжа на приятелката с моя мъж. Днес например трябваше да пращам смс на моя мъж, но преди писах смс на моята приятелка и вместо много поздрави на дидо, бях написала много поздрави на миро.Просто понякога мислиш едно, а казваш и пишеш друго.

Общи условия

Активация на акаунт