Въртене на обръч-има ли ефект?

  • 6 851
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте, може ли някой да ми каже има ли ефект въртенето на обръч ?Най-вече ме интересува махат ли се от него паласките /сланинките на кръста/? По колко време го въртите и след колко време се получава ефект ooooh!

# 1
  • sofia
  • Мнения: 249
има ефект но трябва да си много упорита тъй като ефекта се забелязва след около месец-талията и корема видимо намаляват.

# 2
  • Мнения: 916
Сигурно ще има ефект, ако се върти непрекъснато, а аз не мога да го задържа и 30 сек. на кръста си Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 678
Има голям ефект Peace
Върти го по 30 мин всеки ден без да пада, и след месец ще си доволна  bouquet
Хубаво  е обръча да е дървен,че пластмасовият само те гали, а и се върти по-трудно  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 958
Върти го по 30 мин всеки ден без да пада, и след месец ще си доволна  bouquet

Лелеее  #Crazy Не е ли доста трудо баш така  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 488
Според мен и да падне,вдигаш и пак почваш да връткаш!Аз имам обръч ама място нямам!Мисля,че трябва да има ефект. Naughty

# 6
  • Мнения: 48
И повече съм го въртяла,в доброто старо време......Сега нещо не се получава.Купих си някакъв пластмасов,и е много лек,и доста чупки в кръста трябват.
Поци,откъде да си взема дървен,не знаех че има!?
А ефект има...

# 7
  • Мнения: 4 678
Върти го по 30 мин всеки ден без да пада, и след месец ще си доволна  bouquet

Лелеее  #Crazy Не е ли доста трудо баш така  Crazy

По 1 час го въртя ,че и повече.Спирам защото ми писва,но ме е срам да си призная Whistling ooooh! Whistling

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 13:22 от Поци

# 8
  • Мнения: 76
Днес започнах да въртя и пряко сили издържах 5 мин., може би защото бях доста изморена, преди това карах  newsm39.Като бях ученичка и аз го въртях по много време и то с доста по малко чупки в кръста и си мислех че и сега няма да е трудно, но уви!
Това не значи че ще се откажа, по добре по малко отклкото изобщо, нали така Peace

# 9
  • Мнения: 4 678
Давай Peace

# 10
  • Мнения: 1 975
Давате ми страхотна идея Peace и аз ще си купя и почват чупките в кръста  hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 4 170
Върти го по 30 мин всеки ден без да пада, и след месец ще си доволна  bouquet

Лелеее  #Crazy Не е ли доста трудо баш така  Crazy

По 1 час го въртя ,че и повече.Спирам защото ми писва,но ме е срам да си призная Whistling ooooh! Whistling

И аз съм така.Друго може да не мога,но съм майсторка на обръча и въжето.  Wink  Определено има ефект.

# 12
  • Мнения: 122
A,добре че попаднах на темичката - и мен ме интересува този въпрос от доста време насам.
В най-скоро време ще си взема обръч.Гледах дори в сайта на СпортДепото,ама нещо не видях да има обръчи.. newsm78  Аз оттам  си бях взела въжето и гиричките лятото,и ми направи впечатление,че имат добър асортимент продукти...а бе сигурно и обръчи имат,ама май ще трябва да се разходя дотам пак,вместо да ровя из сайта им Laughing

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
След като родя и аз искам да опитам,кефи ме за разнообразие. Peace

Поци,откъде да се снабдим с дървен обръч?  newsm78

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ако някой разбере откъде да се купят дървени обръчи да пише.  Laughing
 Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт