Смяна на биберони и залъгалки???

  • 743
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Здравейте майчета,
имам следният въпрос-До сега оплзвахме само биберони на Авент силиконови и такива залъгалки.Мога ли да въведа в употреба и други-примерно каучукови на НУК и Чико без малкия да откаже силиконовите?
Чувала съм,че някой бебета отказват да пият от дадени шишета.Мен не ме страх да откаже новите шишета,по-скоро ще е проблем ако откаже старите,защото имам 5 шишета н авент,а и помпата ми е такава и ако мина изцяло на други шишпета ще е проблем.
И също така кога трябва да изхвърля залъгалките и да ги сменя с нови?

# 1
  • Мнения: 1 204
а какьв е зора да ги сменяваш  newsm78 не си ли доволна?
като гледам и от  скоро ги ползвате  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 295
Ами не,че имам голям зор,но имам в повече на Чико и Нук и някак си не ми се оставят неизползвани.Иначе може и по-нататък да ги сменя.

# 3
  • Мнения: 1 586
Бибита от време на време трябва да я сменяш защото  изтанява е то и  с шишетата е така ама за марката пробвай с някоя от другите,които имаш и ще разбереш дали бебо има предпочитания кам силиконовите или каучуковите. Peace

# 4
  • Мнения: 2 047
  Като имам предвид, че дъщеря ми доскоро се моташе с биберон, ще имаш време да  пробваш всички налични. Grinning

  За смяната - каучуковите започват да лепнат - зависи от честотата на употреба и колко броя са в оборот, но на 3  месеца е хубаво да се сменят. Силиконовите им дават повече живот, но и тях ги сменях на толкова.

  Шишетата на Авент ги смених, когато престанах да ползвам помпата. И то как ги смених - пак на авент взех, но по-големи и с биберони с повече дупки.  Имаше период, когато постоянно купувах само биберони за шишетата, защото Ема ги дъвчеше и  ги разпорваше.

Общи условия

Активация на акаунт