МБАЛ "Света Екатерина" Пазарджик

  • 5 529
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мамчета!Изглежда, че и аз се присъединявам към вас.Все още не съм ходила на преглед и съм много объркана къде да отида.Не съм от Пазарджик, но от известно време живея тук. Моля майките от Пазарджик ако имат информация за болницата и гинеколозите, работещи там/д-р Видев, д-р Алагьозян/ или за някое друго МБАЛ и гинеколози в Пазарджик да я споделят и да ме посъветват къде да се запиша да си следя бременността.Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 305
Надявам се да успея да ти помогна.
Д-р Видев за мен е един много добър лекар.Той е от Пловдив и го познаваме от около 10 години.Тогава оперира майка ми и спаси живота и.Аз също съм ходила при него дори появата на детето ни е благодарение на него.
Прочетох че искаш да ходиш на гинеколог, който да следи бременността ти.В тази болница май нямат родилно отделение, а аз си мисля, че най-добрият вариант е да раждаш при лекаря, който ти е следил бремеността.
Аз лично избрах болница Хигия.Препоръчвам Д-р Антонов той е завеждаш родилното отделение там.Много внимателен и добър лекар.На мен ми се наложи да родя при Д-р Генчева и Д-р Павлова, нямам оплаквания.Не съм с добри впечатления само от Д-р Стоянкина така че имай едно наум.
Иначе в държавната болница има толкова добри лекари.Добри отзиви съм чувала за Д-р Коруева, но други имена за съжаление не мога да кажа.Разпитай познати, пообиколи болниците, срещни се с някои от лекарите и сама ще почувстваш на кого имаш доверие.В *Здраве* също има гинекологично отделение.Провери и там как са нещата.

Само казвам това си е  лично мое мнение.Има и мами, които не са доволни от Хигия.Ти сама трябва да прецениш как да постъпиш.Стискам палци да намериш вярното решение.Лека бременност и здраво бебче на финала!

# 2
  • Мнения: 1 938
Gore6to preporu4vam d-r Radoslav Popov - MBAL Pazardjik.
Pro4eti tazi tema:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190198.0
V neq 6te nameri6 dosta informaciq. Dano napravi6 pravilniq izbor! Uspex!  Hug

Izvinete me za latinitzata!

# 3
 малко късно се включвам но за мен д-р Алагьозян е най-добрия лекар разбира доста от три години ходия по лекари да забременея неуспешно отидох при него за 2месеца забремениях сега сам в 4 месец продалжавам да ходия при него и нияма да спра не взима пари като всички останали вярно там нияма родилно но ги праща в пловдив или по твое желание някаде

Общи условия

Активация на акаунт