Въпрос за хламидиите?

  • 946
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Здравейте момичета.Предварително благодаря че ми помагате със съветите си.
Значи след 2 годишен стерилитет разбрахме че имам запушени тръби.От самото начало са били запушени следствие от хламидия.На този етап е късно и ще ми отстранят и двете тръби.Възможно ли е хламидията да е увредила яйчниците или матката, много се притеснявам за това защото залагам всичките си надежди на ин витрото................До сега съм чувала че се увреждат само тръбите,доста неща изчетох но не пише за матката и яйчниците,а ще се видя с доктора ми чак другата седмица..................

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 09:08 от toffifee

# 1
  • Мнения: 4 324
Не мога да отговоря на въпроса ти, но до сега и аз съм попадала само на информация, че хламидията поразява тръбите, за яйчници и матка не знам ....
Предполагам, че с лапароскопия сте видели запишените тръби, д-ра не огледа ли тогава и матката и яйчниците?

Успех миличка

# 2
  • Мнения: 313
Ами те първа ще правим лапаро, някъде след нова година.За сега се базираме на цветната снимка.Направо как ще изтрая в неведение до тогава незнам.

# 3
  • Мнения: 4 700
И аz не съм чувала хламидии да увреждат матка и яйчници. Успех и дано всичко се нареди.  Hug

# 4
  • Мнения: 313
БЛАГОДАРЯ  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 844
и аз не съм чувала за матката и яйчниците , но при евентуална бременност след ин-витро и с хламидии  има опасност за увреждане на плода , преждивременно раждане и други неприятности , така че е много важно да се отървеш от хламидията (ако имаш такава) Успех

# 6
  • Мнения: 313
И двамата с мъжа ми пихме Z-max, дано да е подействало.Нали преди инвитро ще се правят много изследвания.......тогава ще проличи...........

# 7
  • Мнения: 844
да правят се изследвания ,ние се бяхме лекували с ЗИНАТ - много силен знтибиотик , но определено ефикасен!

Общи условия

Активация на акаунт