Малкълм

  • 3 138
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 818
или Malcolm in the Middle - харесвам оригиналното заглавие! Wink
Виждам, че има доста пуснати теми за различни сериали, та дори и за сапунки, нищо лично към гледащите ги, но реших, че този култов сериал заслужава не по-малко да си има тема! Wink
7 сезона налице - http://www.imdb.com/title/tt0212671/
Вие сте!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 207
Обожавам го.Много ми е забавен.

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Един от най-любимите ми! Heart Eyes Такива бисери се леят, че падам от смях.  JoyКто видя, че започва, се залепям за телевизора. Кой ви е любимеца? На мен – Дюи. Той е най-незабелязаният, но и най-хитрия манипулатор
В Замундата намерих само първи сезон със субтитри и отделни серии от други сезони. Някой да има идея къде да си дръпна другите сезони със превод?  newsm78

# 3
  • Мнения: 108
много сладко сериалче Simple Smile

# 4
  • Мнения: 453
И аз съм фенка на Малкълм! Дюй ми е любим! А бащата е ... нямам думи! "Издигна ми се в очите" в серията с горящия човек Wink

# 5
  • Мнения: 332
Цялото семейство сме фенове на Малкълм, даже и синът ми го предпочита пред детските филмчета  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз съм фенка на майката, страшна е /буквално и преносно/  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 122
И на мен това ми е един от любимите сериали персонажите са уникални и точно това е типът хумор, който импонира на самата мен, доза ирония и сарказъм на място никога не са излишни Peace.

# 8
  • Мнения: 214
през деня това ми е любимия сериал. Сутрин като приспя малкия, сядом в 8:30 да гледам Фокслайф. Кикотя се и се кефя на идеите на продуцентите. Любимеца ми е Рииз - той ги измисля най-шантави и напоследък него лансират повече като че ли.  Laughing

# 9
  • Мнения: 982
Любима реплика на Дюи-"Мамо,Малкълм робот ли е?"

# 10
  • София
  • Мнения: 5 744
и аз съм фен на това сериалче Peace

# 11
  • Мнения: 207
И аз съм голям фен,особено ми харесва майката какъв дзвер е,ама то с 5 деца,че и бащата шесто... doh И все пак успяват да запазят пламъка и любовта във връзката си,въпреки ежедневните изпитания Laughing Имаше една серия за първото дете - Френсиз,как майката е била супер кротка и "нормална" и не е могла да се справи с него,а после се е пречупила и за да го опази от самия себе си се е наложила да стане такава...абе страхотни са  thumbsup

# 12
  • София
  • Мнения: 5 744
И аз съм голям фен,особено ми харесва майката какъв дзвер е,ама то с 5 деца,че и бащата шесто... doh И все пак успяват да запазят пламъка и любовта във връзката си,въпреки ежедневните изпитания Laughing Имаше една серия за първото дете - Френсиз,как майката е била супер кротка и "нормална" и не е могла да се справи с него,а после се е пречупила и за да го опази от самия себе си се е наложила да стане такава...абе страхотни са  thumbsup
особено важно в случая е, че са 5 момчета  Wink

# 13
  • Мнения: 32
 moresmile
Обожаваме ги! Те са ни любимците Peace

# 14
  • Мнения: 3 562
Аз съм фенка на майката, страшна е /буквално и преносно/  Laughing

Аз също, аз също ...  Party

Общи условия

Активация на акаунт