Шампоанът или баласамът предизвикват спо

  • 1 347
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Кажете ми според вас кое може да наелектризира косата? Шампоана или балсама??
Купих си нов балсам без отмиване на L'Oreal, но заедно с него като нов продукт използвах и мостра на шампоан Клоран... Днес косата ми се наелектризира като луда...
А не ми се е случвало от години!!!

Предположения??  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 243
На дали е от продуктите!  newsm78 От балсама без отмиване абсурд - даже би помогнал да не се наелектризира, шампоана също ме съмнява. От зимата ще да е ми се струва Wink  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 631
На дали е от продуктите!  newsm78 От балсама без отмиване абсурд - даже би помогнал да не се наелектризира, шампоана също ме съмнява. От зимата ще да е ми се струва Wink  Laughing

Неее, няма да е от зимата... До три дни преди това не ми се беше случвало... Нещо от продуктите е!
Искам да разбера от кой, за да знам дали да си купувам шампоана.
Няма от какво друго да е!

# 3
  • Мнения: 157
А защо просто не ги пробваш по отделно??

По темата - според мен е от балсама.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Не ми се вярва да е от продуктите,да не си била с някоя нова дреха и наелектризирането да е от материята?

# 5
  • Мнения: 2 631
Не съм слагала нова дреха и нищо от ежедневието ми не е било по - различно, че да допринесе за наелектризирането...
Мислех да ги пробвам и отделно, разбира се, но шампоана ми свърши и трябваше преди следващото миене да взема решение...  bowuu
Естествено, че мога друг шампоан да позлвам еднократно, но темата ми повече беше продиктувана от самата логика и съдържанието на двата продукта... Ако някой знае какви са съставките и дали някои от тези съставки предизвикват такива 'ефекти'... Както някои получават пърхот, например...

И защо да не е от балсама?? Това, че не се отмива не може ли да докара такъв Йефект??  newsm78

# 6
  • Мнения: 337
По принцип знам, че от шампоан е по.вероятно, ама аз като знам какъв ефект-дефект получих от балсам без отмиване може и да е от него. На мен ми сплеска косата и се наложи да влизам да я мия пак, от тогава не купувам без отмиване Stop

# 7
  • Мнения: 4 435
Винаги са ми казвали да не ползвам балсами без отмиване,не било добре за косата.Така и не разбрах защо точно,но го спазвам.

# 8
  • Мнения: 2 631
 Thinking
Сефте си купувам и аз балсам без отмиване.... L'Oreal.....  Crossing Arms
Пфу!!!  Crossing Arms
Ми ако е от шампоана?  Crazy
Ся къв да си взема??

# 9
  • Мнения: 4 435
Thinking
Сефте си купувам и аз балсам без отмиване.... L'Oreal.....  Crossing Arms
Пфу!!!  Crossing Arms
Ми ако е от шампоана?  Crazy
Ся къв да си взема??



По принцип може и да се получи от взаимодействието на двата продукта.Пробвай балсама с друг шампоан,тъй като вече си го купила и е гадно да го изхвърлиш.Ако пак стане така значи е от него.Шампоан си вземи някакъв от който  си доволна.Примерно аз съм пробвала много,но за мойта коса най-добре е Хербал Есенсис за обем.Но на други хора пък изобщо не им харесва,така че незнам какво да ти препоръчам. Hug

# 10
  • Мнения: 5 362
От няколко дни и аз съм така,но при мен е от материята на дрехите.Нося вече зимното яке,което е изкуствена мат-я,пуловери и полота,които още приобличането и ми наелектризират косата.

# 11
  • Мнения: 2 631
От няколко дни и аз съм така,но при мен е от материята на дрехите.Нося вече зимното яке,което е изкуствена мат-я,пуловери и полота,които още приобличането и ми наелектризират косата.

При мен не е от дрехите! За работа са ми почти едни, те са от чист памук, а якетата са ми от естествена кожа.. Не може и да е от четката за коса, че и тя ми е от лятото и не съм имала проблеми...

# 12
  • Мнения: 1 243
Не знам...аз винаги съм отдавала наелектризирането на косата на зимните дрехи и най-вече - електричеството- печки, радиатори, климатици.... Сресвам ли си косата в стая, в която работи климатик - веднага се наелектризира. В коридора на студеното нямам такъв проблем. И естествено става през зимата. Друг сезон не се сещам да се е случвало. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 922
пробвай ги поотделно-само така ще знаеш със сигурност ,тук и да гадаем няма смисъл

# 14
  • Мнения: 2 631
пробвай ги поотделно-само така ще знаеш със сигурност ,тук и да гадаем няма смисъл

Еми утре ще се изкъпя с Пантен и тоя балсам, но съм решила и маска да си направя някаква, та да видим...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт