Предаването "Часът на мама" търси участничка, която ...

  • 1 091
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Темата на предаването ще бъде приблизително следната "Проблем възникнал с бременността вследствие на пътуване". Ще се снима следващата седмица. Не работя за предаването, поканиха ме да участвам /раждане в 31 гс по време на почивка на морето/. Обещах да попитам във форума, ако имате допълнителни въпроси, ще ги предам.
 Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 23:25 от Ruxi

# 1
темата е хубава, особенно за мами, чиито термин е лятото Simple Smile  дано да се намерят мами от форума да споделят опит.......аз самата пътувах през бременността, но не съм имала проблеми. И защо като извинение това питане, newsm78 Според мен чрез допитванията си до форумите такива предавания намират допирни точки с много повече мами и двете страни в случая могат да си бъдат взаимно полезни  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 640
а как се разбира, извинете, че усложнението е вследствие пътуване newsm78

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
а как се разбира, извинете, че усложнението е вследствие пътуване newsm78
и аз това се чудя newsm78

# 4
  • Мнения: 941
според мен идеята на предаването е да се види какво се случва с бременната ако възникне проблем по време на нейно пътуване, а не че пътуването е причинило проблема

# 5
  • Мнения: 242
а как се разбира, извинете, че усложнението е вследствие пътуване newsm78
По-скоро как го приемаш ти самата. Смяташ ли, че ? усложнение е възникнало, т.к. си летяла до друг континент или си пътувала 5 часа с лек автомобил или друго превозно средство. Това ме попитаха. Предполагам, че има случаи когато лекар е установил усложнение вследствие пътуване  Thinking
  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 320
Нямам нищо против нормално взаимно сътрудничество с предаването, но не считам, че е колегиално и коректно да се набират участници за предаването без договорка с нас.
Изключително горчив е привкусът на усещането, че биваме употребени. Факт е, че надали в България има друго реално или виртуално място, на което да са събрани толкова много майки и да са формирани толкова различни групи родители (многодетни, осиновители, родители на деца с проблеми, самотни родители и т.н.)

Докато няма официална договореност за сътрудничество, няма да допускам теми за набиране на участници в предаването.

П.П. редактирах постинга си, тъй като счетох, че публикацията ми бе по-емоционална от нужното и бе написана в състояние на афект. Извинявам се, ако съм засегнала някой потребител.

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 10:30 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт