Русе

  • 19 689
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 442
заповядайте в новата тема!

старата

# 1
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Работната тема за Коледния благотворителен базар http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239038.0
   Момичета,наглеждайте ни Grinning

# 2
  • Мнения: 4 406
мъх, докато зяпам по сергиите в клюкарника, тя нова тема излязла

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Мерси, Зайко  Hug

Я бързо да си признавате - кой донесе тоя студ. Не се трае. Съседите отдолу май не топлят  newsm78 Като ходя внимавам да не си ударя крака някъде, че може да се счупи на парчета  Rolling Eyes  cold

# 4
  • Мнения: 1 287
Момичета,наложително е всички или поне повечето майчета,които ще участват в базара по някакъв начин да се видим тази събота или неделя.Мястото на срещата е сладкарницата на Рига от 10.30ч,заради тези,които ще дойдат с дечица.Трябва да решим за кой от двата дни,обаче.Ако имате предложения за друго място,където не се пуши и е удобно и за деца,моля давайте идеи!

# 5
  • Мнения: 1 942
Момичета имам една идея за Коледния благотворителен базар!

За съжаление не умея да работя с фотошоп и ще ми трябва помощ. А ако ви хареса идеята ми нямам нищо против да се реализира и от други за другите базари.

Мисля си, на Коледа хората слагат на външните си врати коледни венци и украси. Дали тогава не можем да направим нещо по-закачливо. Майките фотошопки да пооткраднат от сайтовете весели или шарени картинки с коледна тематика и да прибавим надписи от сорта:

"ЧНГ. В празнично настроение сме! За заеми и с лоши новини не ни безпокойте!"
"ЧНГ. Добре дошли! /отдолу/ Надяваме се не сте забравили подаръка си!"
"Весела Коледа Шефе! Премиите винаги сплотяват колектива" /това за кабинета ми примерно  Wink/
Учуден дядо мраз или сърдито дете + "Тази година се надявам да си прочел писмото ми!" /това за врата на сина ви примерно/
Хиляди варианти има ако някой се ангажира ще измисля още  Hug
Дори и само надпис "Весела Коледа" или "Честита Нова година" + хубава цветна картинка.

След това ние дето не разбираме от фотошоп ще търсим начин да принтираме тези картинки с надписи /може на цветен принтер или да се поръчат във фотото като снимки и после да се изрежат/. Залепяме ги на твърд картон и ги поукрасяваме с брокат и каквото още преценим /зелени елементи, панделки от магазините а един лев/ и им слагаме връвчица за окачване и са готови за базара.   Mr. Green

Имам и още идеи ама пак са свързани с майсторки на фотошоп  newsm78

Дали си заслужава?  newsm78

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Чудесна идея!
Ей сега ще пробвам да спретна нещо.

Боже колко неща захванах с тоя Фотошоп!  ooooh! Май няма да се спи тази нощ  Crazy

Ама колко съм се ентусиазирала, не е истина. Слънцето го пратих да търси тел  Crazy Да видим като се прибере дали е намерил нещо  Mr. Green

# 7
  • Русе
  • Мнения: 1 193
    Идеята ти е страхотна,направо в десетката улучи,аплодисменти....  bouquet
  Имаме работна тема в благотворителните,по-добре да пишеш там,да не си накъсваме инфото,идеите и мисълта...

# 8
  • Мнения: 946
Точно и аз щях да пиша за Кауфланд,че има много интересни джунджурий коледни.
Силвето и на мене ми хареса идеята.
Е кой от двата дни за среща,може и аз да дойда с или без дете нищо че съм малко болна.

# 9
  • Мнения: 435
Мили, русенски другарчета, черпя ви виртуално за последния си 20 и... РД  party023

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 155
M&D, жива и здрава да си! Желая ти много щастие и любов!   bouquet    bouquet    bouquet 


Аз и тук казвам - предпочитам неделя, за да мога да оставя малкия на татко му, че ако е там няма да седна хич.

# 11
  • Мнения: 1 287
Значи,мами,определяме ден НЕДЕЛЯ,10.30ч. в сладкарницата на Рига,за да може да дойде и Деб без да се притеснява за детенцето  си.Ще ми бъде приятно да се запознаем.С някой от вас вече се познаваме. Heart Eyes

# 12
  • Русе
  • Мнения: 1 193
О.К.,там съм,и за мен така е по-удобно,че ще оставя детенце в къщи.
kabzimalka,пусни инфо и в другата тема Плс,може в цветничко,че да се набива на очи Shocked

# 13
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Супер! Нямам търпение. Ще се опитам да донеса нещо готово  Hug

айде после пак ще пиша. LOST ме зовееееееееееееее  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 410
M&D честит рожден ден  bouquet,и честит имен ден на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet.аз отивам на преглед-после ще се отчета Blush

Общи условия

Активация на акаунт