Новият Savex???

  • 2 678
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Накой ползвал ли е новият прах, който "предпазва дрехите Ви от неприятните миризми от нашето ежедневие:
• Цигари
• Пот
• Кухненски миризми"
На скоро видях рекламата му по телевизията. Ама малко невероятно ми звучи.

# 1
  • Мнения: 1 632
Не вярвам да е реално.Как ще стане да предпазва?Но и аз съм любопитна да чуя мнение на някой който го е ползвал.

# 2
  • Мнения: 5 001
Аз го ползвам в момента(т.е. пера с него ) МНОГО е добър и май е вярно това за миризмите,защото забелязвам,че вечер като се прибера от работа дрехите ми миришат на свежо все едно,че току що съм ги облякла.След цял ден(от 08-22 ч.) ходене и бързане не се просмукват от миризма на пот,манджи...за тютюн не знам,защото не пуша.Пробвайте го хубав е.     bouquet

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 18:34 от TheNMaster

# 3
  • Мнения: 389
Използвах го още преди да видя рекламата и според мен изобщо не е вярно за предпазването  от  миризмите,  а дрехите станаха едни твърди!!! wash

# 4
  • Мнения: 1 632
Ама изобщо изпира ли нещо?

# 5
  • Мнения: 5 001
Аз пък съм доволна и ми се изпраха супер дрехите....Защо са ти станали твърди незнам  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 632
Ама петна пере ли?

# 7
  • Мнения: 5 001
За петна не знам как ще се представи тоя прах,но на мен ми изпра позахабени дрехи и останах изненадана.

# 8
  • Мнения: 1 632
Ще взема да го пробвам,че с другите ми идва доста скъпо,а пера много.

# 9
  • Мнения: 5 001
И аз пера много.Всеки си има свое мнение за това какъв прах да ползва.Аз останах много доволна(не го рекламирам,просто споделям).Ако не се опита нещо,няма как да се състави мнение нали?Аиде като пробваш пиши да кажеш дали си доволна или не.   bouquet

# 10
  • Мнения: 389

Не може да се сравнява с Персил!
 Laughing


# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Преди съм прала със него и бях доволна  Peace

# 12
  • Мнения: 5 001

Не може да се сравнява с Персил!
 Laughing



Спор няма,но и цената си я бива.... Laughing

# 13
  • Мнения: 1 632
Аз мисля да го ползвам ,за одеяла и разни от този тип.За дрехите малко ме е страх да рискувам.

# 14
  • Мнения: 5 001
За дрехите малко ме е страх да рискувам.
Защо? От какво те е страх?  newsm78  newsm78  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт