Какви бискивити?

  • 2 031
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Мами чудех се мога ли да давам на дъщеря ми бисквити, тя е на осем месеца.

# 1
  • Мнения: 268
 Може - Чичи бебе,на плазмон,Закуска,об.бисквити има и смасло и без  chef

# 2
  • Мнения: 674
 Ако си въвела глутена - може!
 Аз по принцип давам бишкоти на Плазмон, които слагам в млякото или с плод за следобедна закуска. Купувала съм и бисквитки на Плазмон, но на моето бебе не му беше интересно да ги гризка (то няма и с какво Laughing).
 Ти как искаш да ги даваш?

# 3
  • Мнения: 1 155
Ами не да ги гризе. Може би с мляко...

# 4
  • Мнения: 674
 Тогава ти препоръчвам бишкоти, тъй като лесно се разтварят! Аз съм купувала само на Плазмон, но предполагам, че всякакви бебешки стават! Peace

# 5
ние даваме само Закуска, но белите, не тези с какао. С кисело и адаптирано мляко ги яде много

# 6
  • Мнения: 208
Мойта бебка обожава бисквити "Закуска" особено когато и ги давам с мляко.

# 7
  • Мнения: 3 306
 smile3504аз сно6ти и сложих в  Misc Baby Bottle млякото една би6кота Плазмон и на нея много и хареса newsm32(с тях 6те въведа глутена)  А рези 4и4ибебе може ли да и ги давам - от колко месеца са те?

# 8
  • Мнения: 753
давам Еверест - ванила, и обикновените закуска...плазмона моето дете не ги 'одобри'

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
И друг път съм го писала-не съм давала солети, бисквити, корички или каквото и да е за гризане.

# 10
  • Мнения: 221
Започнах с Плазмон - с тях въведох глутена PeaceСега вече яде Закуска и Житен дар Sunglasses

# 11
  • Мнения: 676
На Плазмон има едни натрошени бисквити в кутия - много добре се разтварят в млякото, може и с биберон да се дава.

# 12
  • Мнения: 508
" Закуска " се разтварят напълно в млякото и не задръстват шишето/ бибата/. " Житен дар" не се разтварят добре и задръстват, но също са хубави, за гризкане и закуски.

# 13
  • Мнения: 7 201
" Закуска " се разтварят напълно в млякото и не задръстват шишето/ бибата/.
PeaceИ аз с тези бисквити започнах.

# 14
  • Мнения: 5 362
Да,можеш да даваш.Ако вече си въвела глутена.
Аз съм давала предимно бисквитите на Нестле и Победа.

Общи условия

Активация на акаунт