На какъв тел. да звънна в НОИ за да проверя...........

  • 1 361
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
На какъв тел. да звънна в ной за да проверя защо не ми изплащат майчинските. Блогодаря ви предварително

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 21:59 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 155
926-19-61
926-19-71
926-19-90
926-19-39
926-18-86
926-12-55 -това е началника
926-17-98 - Манолов
926-10-10 - централа
Неискам да те плаша, но аз звънях една седмица и НЕ успях да се свържа. Просто като видят, че звъниш по настоятелно и си оставят телефоните отворени за да дава постоянно заето. Все пак ти желая успех!Тия в НОИ са пълни НЕЩАСТНИЦИ!!!

# 2
  • Мнения: 814
И аз имах същия проблем, звънях, звънях, но безуспешно. Накрая пуснах един имейл и им писах за какво става въпрос и след 2 дни ми се обадиха. На следващата седмица ми преведоха парите накуп Peace.

# 3
  • Мнения: 377
Момичета и аз звънях две седмици безуспешно. Отделно още в началото си извадих персоналния идентификационен код, за да мога да си следя плащанията по интернет, а не да се разхождам напразно по банкоматите. Но нищо от тва нямаше смисъл. Плащането по последния месец вече закъснява близо 2 месеца , а телефоните никой не ги вдига и вчера бясна отидох в НОИ да говоря направо с някой от началниците, след като заплаших че следващата ми крачка, при незадоволителен отговор, ще са всички медии ( щото тва ми е работата и ми е най-лесно да се свържа с журналистите) бързо ми отговориха. Сега чакам утре да ми преведат парите, ако не - ще се видят в чудо от покани за участия по телевизии и радиа. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 350
Хубаво ти са го написали момичетата, аз съм в същото положениеот 3 дни пробвам да се свържа не стана. Та се обадих на моята Личен състав и те успяха да  се свържат някака си. Но проблеми имам още от началото , един грешно изчислен болничен лист (42 - 135 дни) ми го преизчисляваха и доплащаха 6 месеца  Mr. Green И сега отново се повтаря същото  Sick

# 5
  • Мнения: 1 409
Момичета и аз звънях две седмици безуспешно. Отделно още в началото си извадих персоналния идентификационен код, за да мога да си следя плащанията по интернет, а не да се разхождам напразно по банкоматите. Но нищо от тва нямаше смисъл. Плащането по последния месец вече закъснява близо 2 месеца , а телефоните никой не ги вдига и вчера бясна отидох в НОИ да говоря направо с някой от началниците, след като заплаших че следващата ми крачка, при незадоволителен отговор, ще са всички медии ( щото тва ми е работата и ми е най-лесно да се свържа с журналистите) бързо ми отговориха. Сега чакам утре да ми преведат парите, ако не - ще се видят в чудо от покани за участия по телевизии и радиа. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Можеш ли да ми кажеш къде си проверяваш плащанията в интернет.Аз нещо не мога да се ориентирам

# 6
  • Мнения: 255
Момичета, маката му е ходене на место.Аз от както съм излязла по майчинство съм ходила поне  5 пъти.Иначе до сега щах да си чакам парите от май месец.Няма да ви обяснявам, че бяха ми объркали средно дневното възнаграждение .Плащаха ми парите наполовина. Нещата се поуправиха след като отидох на място , там на гишетата за да им вися на главите.За септември и октомври  пак бяха объркали сметките.Абее...... направо са за убиване.Онзи ден пак ходих сама с колата и детето пак да се разправям .Обещаха таз седмица да изчистят всичко.

# 7
  • Мнения: 350
Обаче като не си от София , а ти изплащат заплата от там е невъзможно да се отиде на място.  #Cussing out Проблема е че едни и същи служителки отговарят и на телефона и обслужват клиентите  Thinking, при което аз почти не мога да е свържа с тях.

 berni иди на сайта на ной www.noi.bg  и после на е-услуги там най-отдолу има препръка към формуляри за издаване на ПИК код (персонален индификационен код) №11. Попълни го и иди с лична карта в НОИ за да ти дадът този код с който можеш да си проверяваш както осигуровките, така и изплатените до сега суми пак на същото място на страницата на НОИ

# 8
kato stava vapris za mai4instvo nqkoi moje li da me svetne po vaprosa koga to4no zapo4vat da izpla6tat mai4instvo  newsm78      vednaga 6tom rodi6 ili sled kato ti svar6i bolni4niq 135te dni?razpitvah mnogo ama nikoi ne moje da mi kaje sas sigurnost a v kartata mi prevejdat vseki mesec razli4no Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 56
Пробвай и тук 926-19-67; 926-19-36;926-19-84.Моя съвет е да се въоръжиш с търпение, аз след дълго звънене два дни по цял ден звъннах на третия в 8,15ч. и веднага ми вдигнаха така че успех.  Peace

# 10
  • Мнения: 208
Мила не знам с какво трябва да се въоръжиш, но простотията в Нои е пълна.Абсолютни некадърници са сложили да работят на тези телефони.Казвам го от личен опит, тъй като не стига че не знаят Наредбата за майчинството, но и са супер нагли.Тотално ме объркаха, когато ги попитах по какъв начин се изчислява и на каква база майчинството.Няма да ти пиша телефони, тъй като по нагоре са ти ги посочили другите момичета.Пожелавам ти успех с твоето питане.

# 11
  • Мнения: 208
Denizaa, болничните започват да се изплащат щом работодателя ти ги представи в НОИ. След като ти ги представи ги чакай след близо около месец.А по отношение на това, че получаваш всеки месец различно , ще ти кажа че и при мене беше така.Един месец получавах малко пари, после много повече, и когато прочетох наредбата се оказа, че е имало грешка.След хиляди перипетии успях да си реша проблема.Оказа се че в моя случай поради новия им сървър грешката била чисто техническа. Прочети наредбата за майчинството, която беше приета в началото на тази година и сама ще разбереш.Само ще ти кажа, че по принцип плащанията не трябва да ти бъдат с много големи разлики, просто зависи от броя на работните дни месеца.

# 12
tova go razbiram za bolni4niq,interesuva me koga davat mai4instvoto  (koeto za men e 180 leva)sled kato spra da davam bolni4en list li?ili o6te 1-q mesec sled rajdaneto.

# 13
ediniq mesec bqha 180 lv  na sledva6tiq 160 i sega na 3 mesec sled kato rodih mi prevedoha samo60 lv        eto za6to ne moga da si go obqsnq tova ne misli 4e  trqbva da mi se povtarq prosto ne namiram 4ovek koito da znae za6to ot 180 lv padat na 60 lv

# 14
eto za6to re6ih da popitam maiki koito sa minali po tozi pat Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт