Един добър анализ на млад човек

  • 1 991
  • 20
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 429
Здравейте,

Приятно съм изненадана, оттози коментар и бих искала да го споделя.

http://mr-mahony.blogspot.com/2007/10/blog-post_31.html

Успешен ден

Алиса

# 1
  • Мнения: 2 978
След Ирен Онтева какво се очаква сега, да оплюем Бат Бобо?

Цитат
Аз мисля, че хората толкова са свикнали с заобикалящата ги мизерия, че те не вярват, че може да стане по-хубаво. А може, убеден съм. Остава само да го направим.

Как се питам аз обаче..след като всички останали го дърпат от казана, надолу и надолу?
Мизерници сме.

# 2
  • Мнения: 494
Въпреки леко детинските изявления на моменти,момчето излага по един много симпатичен начин и част от моите мисли и изборни страсти LaughingМога да допълня следното:нямаше голямо значение кой ще спечели-не забелязахте ли,че всички обещаваха абсолютно едно и също-дупките,колите,корупцията,привличането на инвестиции,нови работни места и т.н.-едно към едно... Laughing(т'ва последното в кръга на шегата-разбира се ,че има значение кой ще ги изпълнява иначе еднаквите обещания...или кой няма да ги изпълнява Laughing)

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От цялата работа разбрах, че момчето се гордее с дядо си, с потеклото си, с това че е роден някъде си и въобще не е разбрал как това не е най-важното.

Някак си, сещам се за един така фин и образован човек с прекрасно потекло, който за няколко години забогатя рязко.

# 4
  • Мнения: 281
Видях "Аз обичам София" и го прочетох по диагонал.
Стигнах до "гласувам от 12 години" и се учудих, че го е писал 30 годишен мъж. Минимум.
 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 841
Повърхностно, елементарно, повтаря до втръсване предъвквани неща... Ако всяко подобно писание бива линк-вано с анонс "Един добър анализ", тежкО му на сървъра... Толкова е далеч от "анализ", колкото и от "добър"...
Абе само аз ли мразя да чета блогове? Всеки се изживява като някакъв месия, който пръв и единствен достига до някакви уникални изводи, та трябва и да ги оповести на света... ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 423
Бъкано е с правописни грешки.
Значи е и тъпо.

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Повърхностно, елементарно, повтаря до втръсване предъвквани неща... Ако всяко подобно писание бива линк-вано с анонс "Един добър анализ", тежкО му на сървъра... Толкова е далеч от "анализ", колкото и от "добър"...
Абе само аз ли мразя да чета блогове? Всеки се изживява като някакъв месия, който пръв и единствен достига до някакви уникални изводи, та трябва и да ги оповести на света... ooooh!

И аз мразя да чета блогове ....

# 8
  • София
  • Мнения: 1 244
Нищо ново не казва. А и е доста незряло написан.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 356
нищо за отбелязване, съжалявам.

# 10
  • Мнения: 212
Надут глупак....

# 11
  • Мнения: 804
Повърхностно, елементарно, повтаря до втръсване предъвквани неща... Ако всяко подобно писание бива линк-вано с анонс "Един добър анализ", тежкО му на сървъра... Толкова е далеч от "анализ", колкото и от "добър"...
Абе само аз ли мразя да чета блогове? Всеки се изживява като някакъв месия, който пръв и единствен достига до някакви уникални изводи, та трябва и да ги оповести на света... ooooh!
Бъкано е с правописни грешки.
Значи е и тъпо.
Май с това темата се изчерпа.

# 12
  • Мнения: 44

Видях "Аз обичам София" и го прочетох по диагонал.
Стигнах до "гласувам от 12 години" и се учудих, че го е писал 30 годишен мъж. Минимум.
 Simple Smile

 Laughing Peace
 

# 13
  • София
  • Мнения: 289
Този човек си е повярвал, че е открил "топлата вода".

# 14
  • София
  • Мнения: 545

Ама много надут и много глупав . Въздух под налягане

Общи условия

Активация на акаунт