Дайте да поговорим за Squirt -а

  • 13 005
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Тук  са се обсъждали какви  не секс теми - анален секс,вагинален секс, писинг и какво ли още не. Дайте сега поговорим за Squirt -а.Аз разбрах за него едва вчера и първо изпаднах в потрес, а после се зачудих дали е възможно.Ето един линк: ***** .Ако някоя от вас е наясно какво точно представлява нека ми обясни. Много ми се иска да се изкажат й жени,които са го изпитвали. Един мой познат даде следното определение - това било златен дъжд и само най-добрите любовчии може да доведат жената до това. На мен ми прилича по-скоро на контролирано пикаене Rolling Eyes.Интересно  ми е какво мислите.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 09:56 от Mamma

# 1
  • Мнения: 431
Какво има за обяснение. Има си Уикипедия. Имаше и тема в ДиС. Пък и е сряда още, все пак.

# 2
  • Мнения: 2 401
ОТвратително ... и толкова рано сутринта.. бляхххх 

# 3
  • Мнения: 6 029
Е да. И кво? Още не съм си открила G точката. А тя е необходима за това изпълнение. Както стана ясно от една тема на Бу, бая народ не са си открили G точката. Ми не знам дали е пикаене, не съм била там. Според един коментар от линка ти не било пикаене.  Чак пък златен дъжд... дали лекува рак?  ooooh!

# 4
  • Мнения: 90
 Shocked за пръв път виждам такова нещо, как ли го прави.

# 5
  • Мнения: 6 314
Вярно е, че Клюкарникът е малко по-свободна зона и са допустими линкове към еротични материали, но извинявам се, според мен това преминава границите дори и за Клюкарника, дори и за петъчна тема.
Премахнах линка от първия постинг.

# 6
  • Мнения: 2 631
 smile3555
Тая тема толкова изчерпателно бе обсъдена във форума преди няколко месеца, че не е истина!!

Общи условия

Активация на акаунт