бременност и повишен албумин?

  • 1 448
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
След стандартните изследвания на кръв и урина се оказа, че имам повишен количество албумин. Кръвното си го меря всеки ден -но досега не съм забелязала да е високо (120/80). В ранна бременост съм -8-ма седмица. Има ли някой друг с такъв проблем?
 

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
привет. аз имах в началото завишен албумин.
опитай се да спреш тестените изделия и наблягай на месо и салата. желателно е телешко месо.
основно диетата трябва да е повече протеини.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
аз също съм така.Кръвното си го мери редовно и обсъди с лекаря си,дали да не започнеш превантивно прием на лекарства.Аз започнах също към 8-ма седмица и добрече,защото сега не знам до какви стойности щеше да стигне-пия Допегит и Аспирин.Урината я следи всеки месец задължително.Яж повече пилешко месо,риба и млечни продукти.Ако това не е достатъчно,по-късно се включват и хранителни добавки-протеини на Биогейм или други.
 Какво ти беше кръвното преди бременността?Мисля,че можеш да си направиш една ФМ през 11-13 г.с. при д-р Димитрова във Фемина-тя е много добър специалист,но трябва от сега да се запишеш.
 Аз лично си ходя при Колева в Токуда и благодарение на нея стигнах до тук,надявам се и до края да устискам.
 Успех ти желая!

# 3
  • Мнения: 67
Кръвното преди бременността си ми беше същото, каквото е и сега - промяна няма. Отоци също нямам. Гинеколожката иска да повторя урината след 10 дни,но аз мисля по-рано да го направя.

Общи условия

Активация на акаунт