Кървене в 8г.с.

  • 2 258
  • 15
  •   1
Отговори
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Здравейте, момичета! Още преди да съм се похвалила повсеместно с двете чертички, се включвам с проблем. В началото на 6-та седмица от оплождането съм, много старателно следя влагалищното течение, бих казала параноично  Crazy И до днес сутринта проблеми нямаше. Ставам от леглото, и какво да видя в тоалетната-кръв като червено вино. Не ярко червена, а тъмна, дето оставя кафеви следи по превръзката. Та звъннах на доктора, не можел да ме приеме днес, утре ще ходя, да съм пиела но-шпа, дуфастон и фк и да се успокоя. През деня повче кървене нямаше, премина в светлокафяво течение и постепенно спря. Както отникъде се и появи. Че ще се ходи на лекар, това е ясно, но ако на някого се е случвало нещо подобно, че ви бъда много благодарна да чуя мнения newsm53

# 1
  • Мнения: 3 478
На мен ми се случи с втората бременност още преди да направя 6 пълни седмици. Не се шашкай, особено щом е отшумяло. При мен беше цял кръвоизлив, който в последствие премина в кафяво течение, после пак кръвоизлив и така 7 седмици. Много страх и притеснения, но в крайна сметка всичко се оправи и така не ми беше дадено конкретно обяснение защо се получи така.

# 2
  • Мнения: 575
При мен се случи в 6 г.с., но не беше чиста кръв, а кафеникаво зацапване. Не знам какъв е този лекар, който не може да те приеме при такова нещо ...Моята реагира веднага, оказа се че има отлепяне на плодното сакче. После 3 месеца бях на инжекции и др. лекарства и само лежане. Аз на твое място щях да ида на друг лекар.
Стискам палци всичко да е наред Hug

# 3
  • Мнения: 1 006
На мен не ми се е случвало.Но както е писала ането,може да има отлепване на плодния сак.Задължително трябва да те прегледа лекар.

# 4
  • Мнения: 7 723
Задължително консултация с гинеколог!

# 5
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Много ви благодаря за отговорите  bouquet Гледам да не се шашкам ама съм голям гипс...Уф, толкова искам всичко да е наред пък то само дертове. Знам, че може да има отлепване, затова веднага звъннах на доктора, ама  #2gunfire Другата лекарка пък беше в отпуск, а не ми се ходи при непознати да ме човъркат. Знам ли, дуфастона може да е ефикасен на първо време, а иначе утре сутрин съм първа. Всичко хубаво ви пожелавам, момичета!

# 6
  • Мнения: 10 982
В 6-7 г.с. имах кафеникаво зацапване и 10 дена лежах в болницата. После доста време пих Дуфастон, Магнерич и Папаверин. Задължително се консултирай с друг лекар. Praynig
Докато напиша, ти ме изпревари. Дано утре всичко е наред!

# 7
  • Мнения: 4 300
Смени си гинеколога.
Аз самата имах подобен проблем, слава богу без последствия, но гинеколожката ми ме прие веднага- в рамките на половин час от кървенето, за толкова успях да стигна до кабинета й. Трябва да ти обръща внимание, още повече ако си плащаш.

# 8
  • Мнения: 2 005
Възмотена съм от отношението на наблюдаващия те лекар #Cussing out Как може подобно отношение- не можел да те приеме ooooh! Моят съвет е незабавно да се обърнеш към друг специалист и да не губиш време Rolling Eyes Искрено се надявам всичко да е наред Hug Успех , миличка  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Благодаря ви, много сте мили Simple Smile Днес бях на преглед. Нямало хематоми или нещо такова, чухме сърчицето. Обаче пулсът не е достатъчно учестен-95-100, а трябвало да е към 120. Като седмици развитието вървяло добре, само че ембриончето май си е избрало неподходящо място за имплантиране, там лигавицата била много тънка. Според лекаря, кървенето било от по-агресивните опити да се имплантира. Прогнозата вече се води "съмнителна", шанса да оцелее бил 50:50 Weary Ако се стабилизира, на 28-30.11 съм на преглед.Засега лежа и пия по 3 пъти на ден Дуфастон и но-шпа. И да съм била спокойна. Да, ама как #Crazy Такива ми ти работи...

# 10
  • Мнения: 46 430
Стискам ти палци  Praynig

Аз имах същото кървене в 11-та седмица, след това износих безпроблемно.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 658
аз лично ти препоръчвам да си направиш консултация с още някой. Може наистина да се наложи да лежиш до края, но намери някой да те погледне за второ мнение. Аз имах много тежка бременност, лежах с контракции 5 месеца в болница на системи, инжекции и 1000 хапчета и не ставах от леглото, ама ето издържах до края и си имам хубаво и здраво момиченце. Успех! Peace

# 12
  • Мнения: 177
И аз имах такова кафеникаво течение. Оказа се, плода е загинал в 6 г. с.  Не искам да те плаша,  но се консултирай с повече лекари.

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Есме Вихронрав , успех и от мен!Аз също бях с такова кафяво течение.Благодарение на лекарската намеса се оправих.Дано имаш късмет Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 195
 В 6-7 г.с. и аз бях с кафеникаво течение. Изглежда, че е много често срещано явление, както ми обясни моята лекарка и изисква наблюдение. Моето лечение включваше "Но-шпа" и "Утрогестан" на глобули, както и почивка на легло за неопределено време. За щастие всичко отшумя само след няколко дни, но аз внимавах през цялото време на ранната си бременност да не се преуморявам и повече да почивам. Съветвам те да си вземеш болнични и да оставиш по-натоварващите домакински занимания на близките ти хора в семейството. Все пак, най-важно е да износиш нормално бременността си и да родиш здраво детенце. Късмет! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт