Крем над 30 лева, за над 30 години

  • 5 220
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 199
Решила съм да си взема някакъв крем от над 30 лева, тъй като и без това свършвам стария. Но досега съм ползвала Лореал, Гарние, Нивеа и подобни.
Сега се колебая между разни.
Аз съм на 30 иии, със смесена кожа, почти без бръчки, но пък е почнала да се отпуска.
Препоръчайте ми накакъв крем.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 38 199
Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78

е горе-долу тоя ценови клас

# 3
  • Русе
  • Мнения: 659
Малко е по-скъпичко, но виж къде се предлага козметика на Матис... доколкото знам е козметика от висок клас, аз в момента нямам възможност да си я позволя, по-нататък бих пробвала обаче

# 4
  • Мнения: 3 622
В по големите аптеки има много кремове и то по скъпи както ти искаш. Може би там ще те консултират какъв точно да си вземеш. От по скъпите съм ползвала само на VICHY

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз ползвам Avene, на 30 години съм, кремът струва 32 и най-важното доволна съм от него Peace От серията Хидранс Оптимал е.

# 6
  • Мнения: 125
Доволна съм от крема на RoC от серията Retin-ox,но е към 50 лв,не знам дали те устройва! Thinking

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 38 199
A за Юсерин какво ще кажете?

# 9
  • Мнения: 125
За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out

Ами не ти ли казаха в аптеката? Ама че идиотки... първо почваш със слагане през ден,после като ти свикне кожата-всеки ден.То щом си изгорила кожата,значи не са ти казали...ама как може? Аз работих в аптека преди време и винаги това беше първото,което казвах.Хайде дано се оправиш,и пиши после как е!

# 10
  • Мнения: 794
Аз ползвам Avene, на 30 години съм, кремът струва 32 и най-важното доволна съм от него Peace От серията Хидранс Оптимал е.

Много е добър определено!!!

# 11
  • Мнения: 425
Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78



   Е нямаше нужда от тази ирония!!!

# 12
  • Мнения: 165
Ползвай Юсерин, кремът струва 42 лв. Не е в буркан, а е с дозатор, за да не се окисли. С Q 10 + плацента. Супер е. Малко е силен. Кожата направо се озарява. АЗ имам малко по-тъмни петънца по кожата, но направо засиява кожата. Забравих да кажа че е срещу бръчки и хидратира доста добре. Не е мазен като кремовете на Нивея. Аз не ги понасям.
Виши не и го препоръчвам, просто защото е правен за друга климатична зона....

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out

Ами не ти ли казаха в аптеката? Ама че идиотки... първо почваш със слагане през ден,после като ти свикне кожата-всеки ден.То щом си изгорила кожата,значи не са ти казали...ама как може? Аз работих в аптека преди време и винаги това беше първото,което казвах.Хайде дано се оправиш,и пиши после как е!
Много ти благодаря,в другата тема пак те питам ,но ще ме извиниш,не бях прочела всичко! Embarassed

# 14
  • Мнения: 125
Няма проблем,за какво се извиняваш? Hug Аз само си се възмущавам така...много некомпететни хора има,ей! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт