1 ден след инсеминация

  • 6 874
  • 28
  •   1
Отговори
  • БЛАГОЕВГРАД
  • Мнения: 8
Здравейте,вчера бях на първа за мен инсеминация.Нормално ли е от вчера да ме боли корема.На какво може да се дължи-биха ми прегнил.Имах един спукан фоликул и два зъдържани?!Какво значи това?Дали днес са се пукнали? ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 324
Може да е от спукване на фоликула.
Няма ли да ходиш на д-р за да види?

# 2
  • БЛАГОЕВГРАД
  • Мнения: 8
Може би трябва да отида,но не съм от София, и пътуването ми е проблем в сегашното състояние.Ще трабва до отида на гинеколога си в града,нали?Ако са се спукали и другите два задържани фоликула,както се изрази д-ра ще бъде добре,нали?!

# 3
  • Мнения: 1 950
Да, много добре Laughing

# 4
  • Свищов
  • Мнения: 209
tak и мен ме болеше корема и имах такова неразположение първия ден след инсето.

# 5
  • Мнения: 7 716
Нормално е.

# 6
  • Мнения: 1 284
Мен също ме болеше много още след първия ден.Не знам дали е нормално,при мен явно не беше за добро.Успех ти пожелавам! Hug

# 7
  • Мнения: 2 422
Успех Так  Praynig

# 8
  • Мнения: 141
След инсеминация не правиш нищо друго, освен да спиш 2-3 дни и да не мърдаш насам-натам.

# 9
  • Свищов
  • Мнения: 209
Мале това  да не шаваш много 2-3 дни задължително ли е ???? Че аз си ходя на работа, е работя в офис......а  на теб belemez лекаря ли ти препоръча повече почивка?

# 10
  • Мнения: 7 716
Е, неее. Не трябва да караш колело например, да яздиш кон, да вдигаш тежки неща, да се пазиш от вирусно болни.

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
За статистиката - мен също ме е боляло корем след инсе до 3-ти ден някъде. Получавала съм и много слабо зацапване.
Успех! Flowers Four Leaf Clover

# 12
Много интересно,  newsm78в итерес  на истината и мен ме болеше след инсето  Sick аз си го обеснявам с това че може би е от химикалите с които обработват семето или пък е по-голямо количеството .Стискам ти палци……… baby_neutralДано да стане защото не е много приятна самата процедура поне за мен беше така а пък и след това е още по-гадно защо не стана.Пожелавам ти успех от весе сърце и черен дроб  bouquet

# 13
  • Мнения: 7 716
Понякога боли от травмите при вкарването на катетъра.

# 14
  • Мнения: 141
Не ме е боляло, но както казах, аз доста мързелувах. Една беше успешна, друга беше неуспешна...
Докторите ми (и двамата) винаги са ми казвали да се кротна за известно време и аз винаги се възползвах от съветите. А за офиса веднъж се спомена, че нещата опират и до кръвообращение.

Общи условия

Активация на акаунт