Куклен театър - за първи път

  • 566
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
Мами кога за първи път заведохте децата си на куклен театър?
Синът ми на кара 1 г. и 8 м. и вкъщи правим луди театри. Играя му с животните, пускам музика, като чета книжки - гледам пак да му ги играя и малкото човече се побърква от радост. Сега съм поръчала две кукли за ръка от Мечо Пух и се надявам да се забавлява. Все си мисля, обаче, как ще реагира ако го заведа на истински куклен театър - дали ще може да се забавлява "културно" или ще ни изхвърлят от залата  Party 

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз имам наблюдения само от сина ми, който отиде за първи път на куклен театър на 2г.7м. - беше му много интересно, но към края взе да се разсейва. Мисля, че трябва да изчакаш още!

# 2
  • Мнения: 3 634
На кино, театър, танци и др. ме водеха след 4 год. Имам пълни и прекрасни спомени, може би това е подходящата възраст.

# 3
  • Мнения: 752
Голямата ми дъщеря отиде за първи път на куклен театър на около 3 годинки. Беше с баща си само и той каза, че накрая й станало малко скучно. Според мен е малък и бързо ще му омръзне да стои на едно място, но ти си го познаваш най-добре. Малката ми щерка е почти на 2 годинки и много бързо й омръзва например да гледа детско филмче по ТВ с кака си. Незнам как ще издържи театър, но в събота имаме покани за детски театър и баща им ще ги води и двете. Ще ти пиша как е минало с малката.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 965
На театър започнахме да ги водим на 2 г. и малко - първо започнаха да ходят на театър, който организираше самата градина в една от залите (идваха артисти), а после започнахме да ги водим и на истински куклен театър (много се забавляват и после преразказват какво са гледали).
На цирк ги заведохме за първи път на 3 г. - останаха очаровани.
На кино още не сме ги водили.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
За първи път заведох дъщеря си на 1г и 10 м - гледахме трите прасенца, детето беше много впечатлено и досега непрекъснато я повтаряме тая приказка, сега в събота пак бяхме на театър, на нея й е интересно, следи внимателно цялата пиеска. До дете си е, някой не могат да задържат внимание, други - гледат без да мръднат. НО  - обърни внимание , че на всяка пиеса е записано за  каква възрастова група е - най добре да го заведеш на пиеска за най-малките. Успех!

# 6
  • Мнения: 5 362
Някъде преди да навърши две годинки ходихме.
Пробвай,ще му хареса сигурно.Само сюжетчето да е по-опростено,за да разбира що годе за какво иде реч.Например някоя кратка детска приказка за най-малките-Косе-Босе или Дядо и ряпа.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 366
Моята дъщеря за първи път ходи на куклен театър от градината на 2 години и 7 месеца. Резултата - постановката е била страшна и детето не иска повече да чуе за такъв вид мероприятие.

# 8
  • Мнения: 3 034
не е препоръчително да се води детето преди да навърши 3 години.
не могат да задържат вниманието си толкова дълго и може да се получи обратния ефект - да не искат повече да ходят.

не бързайте с театъра, ако искате детето ви да го обича. Peace

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз заведох Петър на 1г. 10 месеца - гледа цели 40 мин. от постановката - много му хареса!

# 10
  • Мнения: 205
Според мен е рано още да го водите на театър.На тази възраст децата трудно се задържат дълго време на едно място

# 11
  • Мнения: 2 005
В яслата през месец им организирват куклен театър Rolling Eyes незнам колко слуша и да ли му е интересно newsm78

# 12
  • Мнения: 546
Щом вкъщи се радва на такива игри пробвай да го заведеш. Сама ще прецениш дали му харесва и не е ли рано.
Аз мисля скоро също да заведа сина ми.

# 13
  • Мнения: 68
на сестра ми децата ги заведохме за първи път на около 2 г.единят се страхуваше от тъмното в началото на постановката,а другият от вълка.всяко дете със страховете си.

Общи условия

Активация на акаунт