Поредната.......

  • 10 570
  • 117
  •   1
Отговори
Знам,че не харесвате анонимните теми,но все пак вече какво ли не си казахме и разкахме,но някои неща все пак си остават лични и трудно споделими  Sunglasses

Търся мнение, съвет,препоръка  Hug

Ето и на мен се случи да се захласна по таткото на приятелче на детето ми  Rolling Eyes  Blush
Все си мислех,че на мен не може да се случи.Бях убедена,но ей на случи се!Не съм го търсела,а просто в един момент се осъзнах колко ми е приятно да съм в неговата компания и да го виждам често  Blush
В началото се срамувах от себе си  Blush Наистина не можех да повярвам,че на мен се случва,но ето ....случи ми се и сега накъде  Rolling Eyes
Не  търся любовна връзка,вкъщи намирам разбиране и топлина,но някои основни неща липсват.Приела съм ги донякъде и продължаваме така  Whistling
Вече няколко месеци продължава моята вътрешна битка!Трябва да се преборя някакси,но как  newsm78
Няма да ви казвам как гледам жена му в очите,а сме и 'приятелки',търсим се всеки ден,защото децата си допадат  Rolling Eyes
Опитвах да се откъсна от тях,но не помага!
Опитах да го виждам и да не мисля глупости,но не помогна!
А и имам чувството,че и той не е безразличен,макар че онзи ден ми дръпна една лекция за извънбрачните връзки  Blush
А и аз нямам куража да го 'сваля',както казват някои да си взема '10мин извън реалността с него в една стая и никой никога да не разбере какаво се е случило',но няма как нито да му го обясня какво точно искам,а и не съм сигурна,че няма да искам да го повторя  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 425
О,да ССФ не прави такива неща  Twisted Evil

Извинявам се за офф-а  Sunglasses

# 2
....к`во ти дреме..и да се разведете, така или иначе детето ще си остане при теб....явно за нищо друго не ти пука...

Нямам думи.....и понеже ми е неудобно да ти кажа какво мисля, ще напиша само едно име, та да разбереш какво имам впредвид - Наполеон Бонапарт...

-горко на човека, живеещ с теб.....

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
битие 4:7
Ако правиш добро, не ще ли бъде прието? Но ако не правиш добро, грехът лежи на вратата и към тебе се стреми; но ти трябва да го владееш.

стискай зъби, ще ти мине.

# 4
  • Мнения: 17 546
....к`во ти дреме..и да се разведете, така или иначе детето ще си остане при теб....явно за нищо друго не ти пука...

Нямам думи.....и понеже ми е неудобно да ти кажа какво мисля, ще напиша само едно име, та да разбереш какво имам впредвид - Наполеон Бонапарт...

-горко на човека, живеещ с теб.....
Яворе Митев, като те гледам от колко време си женен и ми става ясно защо така "розово" мислиш...

Търсеща себе си, няма да получиш, интересуващия те за успокоение на съвестта ти, отговор тук! Ще те оплюят, ще поразсъждават, ще забравят - както е било във всички подобни теми до сега. Защото никой гласно няма да си признае какво би направил, ако е на твое място. Тук на никого не се случват подобни неща и никой няма никога такива греховни помисли като твоите.  Mr. Green Всички имат пожизнена, неподлежаща на обсъждане  застраховка против такива мисли и вероятности и на тях да се случи! Оправяй се сама както дойде. Но и в тези неща има някави "правила" - Мъжете на приятелките са безполови същества! Иначе става доста неприятно. Като гледам имаш съвест някаква, дето те кара да споделиш и да търсиш съвет - та тя ще те тормози. Защото има и такива дето са оперирани от съвест и им е все тая какво и на кого причиняват. Но не се заблуждавай, че си единствената! Просто нищожна част от общата маса, ще имат доблестта да си признаят греховните помисли макар и анонимно, защото такива неща по принцип не са похвални, но се случват непрекъснато.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 12:54 от DarkMoon

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаше точно такава тема преди месец .... пак по приятел на семейството се беше заиграла една булка.

# 6
Благодаря на Даркмуун и Лабрадор за разбирането  Rolling Eyes

На Явор Митев нямам какво да кажа....освен да благодаря за 'шамарите'  Peace

Кала,извинена си  Sunglasses 

Сега ще поровя за старата тема  Rolling Eyes

Макар че наистина е доста деликатна тема и не очаквам супер активно участие  Rolling Eyes или пък успокоителни думи,обаче от вътре се изяждам направо .....ех,ако бях безсъвестна   Whistling







# 7
като те гледам от колко време си женен и ми става ясно защо така "розово" мислиш...

...мила колежке, в заблуждение си, но не от некомпетентност, а от незнание........имам доста сериозен житейски опит в брака - близо 10 години. Вярно, не съм имал общо с подобни преживявания, но просто "реагирах" от страна на мъжката позиция... Flutter

# 8
  • Мнения: 10 567
Нищо не е станало - какво толкова? Приятна й е неговата компания, говорят си, откриват в другия неща, които половинките им не притежават.
Фантазирала си за него - голяма работа! Просто сте приятели, които са се сближили малко повече.
Бих те посъветвала да не предприемаш нищо, изживей си го като несподелени чувства и не разваляй две семейства заради 10мин. секс.
Объркана си и дори не знаеш какво точно искаш.
Изчакай!   Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 397
Какво ти пречи да задържиш така- приятен лек флирт, за стимулиране на сетивата и самочувствието. Не е нужно да правиш крачка напред или назад и да съжаляваш за това. С времето ще отмине всичко.

# 10
  • Мнения: 17 546
като те гледам от колко време си женен и ми става ясно защо така "розово" мислиш...

...мила колежке, в заблуждение си, но не от некомпетентност, а от незнание........имам доста сериозен житейски опит в брака - близо 10 години. Вярно, не съм имал общо с подобни преживявания, но просто "реагирах" от страна на мъжката позиция... Flutter
Тогава "Бай бабо да не те стига!", че никой не е съвсем наясно как ще постъпи, ако попадне в подобна ситуация докато не попадне в нея! Иначе ти благодаря, че не ме подозираш в некомпетентност, а врачка не съм, за да знам колко житейски, семеен опит имаш (само коментирам това, което виждам в подписа ти), но колкото и да имаш - като че ли не е достатъчен, за да си по-голям реалист. Това се случва непрекъснато приятелю, за добро или за лошо, но се случва.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 14:26 от DarkMoon

# 11
  • Мнения: 385
Има една приказка :"Далече от очите, далече от Сърцето".Ако го виждаш всеки ден трудно ще си го изтръгнеш от мислите.Ако наистина не искаш да предприемеш нищо и да го забравиш, трябва да се отдалечиш, иначе ще откачиш.И колкото повече време минава,и колкото повече е недостъпен за тебе повече ще се влюбваш /поне според мен/.Хората имаме невероятната способност да се самонавиваме,а когато нещо е забранено или грешно е още по-сладко, както всички знаем.
Не бих те упрекнала,защото тези неща се случват и нека безгрешния пръв да хвърли камъка.

# 12
Ами аз няма да оправдавам себе си,но в началото не бяхме никакви приятели с тях,а просто се засичахме в градинката,защото децата са горе долу еднаква възраст  Rolling Eyes ,а и пък това често виждане е доста трудно понякога  Rolling Eyes

Зигизази, да права си не си залужава да се разбият 2 семейства,зарад нещо мимолетно....целта на 10мин не е секс,а просто да го прегърна,помириша,помилвам т.е. това което си фантазирам да ги изживея и да ми мирне главата Blush ,но едва ли ще се спре дотам  Blush

Санела,ще опитам да го приема като флирт за самочувствие,но наистина е както Ли_детина казва,че недостъпното е по-сладко,но като ти се случи и трябва да се бориш със себе си е доста различно  Peace

Явор Митев държа да го поздравя за безупречния семеен живот   bouquet



 

# 13
  • Мнения: 17 546
Търсеща себе си, по-добре на този етап живей с въображението си. Вечер се приспивай като си представяш това, за което мечтаеш - докосването, топлината, аромата... Така е интересно и не е непосилно. Пък всъщност може да се окаже, че ще си разочарована, ако някога се стигне до това. Знае ли човек!? Може момчето просто да е внимателно към теб забелязвайки щенията ти, а да не ги споделя. Ако си позволиш действия в тази посока да не се окаже, че не си разбрала правилно и после да ти се ще да потънеш в дън земя!

# 14
  • Мнения: 385
Търсеща себе си, по-добре на този етап живей с въображението си. Вечер се приспивай като си представяш това, за което мечтаеш - докосването, топлината, аромата... Така е интересно и не е непосилно. Пък всъщност може да се окаже, че ще си разочарована, ако някога се стигне до това. Знае ли човек!? Може момчето просто да е внимателно към теб забелязвайки щенията ти, а да не ги споделя. Ако си позволиш действия в тази посока да не се окаже, че не си разбрала правилно и после да ти се ще да потънеш в дън земя!
Извинявам се,че ще оспоря, но аз съм на обратното мнение колкото повече си го представя и сънува, толкова повече ще хлътва.Според мене отбягване му е майката.

Общи условия

Активация на акаунт