Безжичен домашен телефон?

  • 1 866
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Момичета, на наште им се скапа телефона, Panasonic е, безжичен, но вече ужасно трудно мусе натискат копчетата и много бързо му пада батерията.  Tired
бихте ли ми препоръчали някаква марка, модел?
нямам никакви претенции освен по-дълго да държи батерията, че майка ми доста говори  Peace

# 1
  • Мнения: 4 428
Само да не е Дженерал Електрик  Naughty За нищо не става този телефон. Аз бих ти препоръчала пак да вземеш Панасоник. Имахме такива в службата и беше супер телефон. и си държеше, а все пак служебния доста се ползва.
Майка ми имат един стра Панасоник и вече започна и той да сдава багажа. Но новите модели са много хубави  Peace

# 2
  • Мнения: 2 467
Пак Panasonic.  От 5-6 години сме с тази марка телефони. Сменихме 3 модела безжичен на Panasonic  и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 4 546
Нашия е Панасоник и съм доволна.
Jеs, защо толкова често ги сменяте? а казваш, че си доволна  newsm78 ако се разваля всяка година и трябав да си купувам нов хич не бих била доволна  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 467

Jеs, защо толкова често ги сменяте? а казваш, че си доволна 

Нито един не се е развалил Simple Smile Първия беше от тия с големите слушалки + голями и светещи копчета. Дадохме го на баба ми (хареса си големите копчета), а си взехме от тия с малките слушалки. Та този първия е още в употреба.
Втория сменихме, защото брат ми ни подари нов (този последния) - със секретар и 2 слушалки. Супер е. 2-те слушалки са за бърборини като мен  Embarassed

Та, нито един не е счупен, въпреки много зверската употреба. И трите телефона са в експлоатация живи здрави.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз  препоръчвам Панасоник - ползваме го от години.

# 6
  • Мнения: 622
И аз подкрепям Панасоник, всичките ни телефони бяха такива. Последният изкара 6-7 години и преди няколко седмици го сменихме , защото искахме с 2 слушалки и да е цветен, а бе по-модерен  Wink Иначе знам, че Siemens също са доста добри и издържливи.

# 7
  • Мнения: 204
Аз вече 10 години използвам Панасоник и съм изключително доволна. Не бих си купила друга марка безжичен тел.

# 8
  • Мнения: 1 650
моя панасоник се строши на 7 месеца. За сметка на това General Electric издържа удар в стената (от яд), е пластмасата малко се натроши но се залепи. Bell също издържа

# 9
  • Мнения: 4 181
Момичета благодаря ви за мненията   bouquet
Явно Панасоник ще е  Laughing
А бихте ли ми препоръчали определен модел, особено ме интересува такъв с 2 слушалки, защото майка ми непрекъснато го издирва  Joy

# 10
# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 472
моя панасоник се строши на 7 месеца. За сметка на това General Electric издържа удар в стената (от яд), е пластмасата малко се натроши но се залепи. Bell също издържа

Напълно подкрепям, панасоника се скапа 1 месец след като му изтече гаранцията, а ремонта му би ми струвал колкото продажната цена.

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние сме с Панасоник, 4 години и сме доволни, здрав е , добре се чува дори и в двора да изляза да говоря. Препоръчвам го.

# 13
  • Мнения: 2 467
Нашия е този модел: http://www.thephonesource.com/prodpix/panason/large/lg_kxtg2432.jpg Дори цвета е същия.

Хубавото е, че като загубя слушалка си има интерком между майката и двете слушалки и така я издирвам Simple Smile
А ако се счупят и двете слушалки, се продават допълнителни слушалки. Само не знам за кои модели.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт