Увеличаване на устни-със силикон или други филъри?

  • 71 535
  • 85
  •   1
Отговори
Какво е вашето мнение за увеличаването на устни със силикон,какви са плюсовете и минусите , или другите методи за попълване на устни,ако има някой със личен опит ще ми е много полезен.Общо взето всякаква информация за тези манипулации.Аз от доста време се замислям за подобна манипулация,но искам да чуя повечко мнения по въпроса.

# 1
  • Мнения: 4 435
Значи мила виж,по принцип в момента са много малко лекарите,които слагат силикон в устните.Забранено е, тъй като силикона не се усвоява от организма ,затова и в устните става на т.нар. ''топчета''.Много често се получават деформации,и най-лошото е,че няма начин да се извади.Но ще намериш някой ако решиш.Дръгите варианти са с филъри,които се усвояват от организма за определен период  от време.На мен не ми харесва,че с филърите не ги правят толкова големи,колкото на мене ми харесва.Не мога да те посъветвам,защото аз самата от много време искам да си сложа,но не мога да реша.

# 2
  • Мнения: 1 045
Слагането на какъвто и да е вид силикон в устните има само МИНУСИ ! Влез във сайта на Фема и ще прочетеш достатъчно информация за всичко свързано със устните , има и снимки  Peace

# 3
  • Мнения: 4 435
Слагането на какъвто и да е вид силикон в устните има само МИНУСИ ! Влез във сайта на Фема и ще прочетеш достатъчно информация за всичко свързано със устните , има и снимки  Peace

Ако не е проблем можеш ли да ми кажеш какъв е тоя сайт,интересно ми е да разгледам.Моя приятелка пострада много от силикон в устните.

# 4
  • Мнения: 1 045
Слагането на какъвто и да е вид силикон в устните има само МИНУСИ ! Влез във сайта на Фема и ще прочетеш достатъчно информация за всичко свързано със устните , има и снимки  Peace

Ако не е проблем можеш ли да ми кажеш какъв е тоя сайт,интересно ми е да разгледам.Моя приятелка пострада много от силикон в устните.
Разбира се , заповядай -  www.fema-bg.com - форум пластична хирургия .
Аз имам доста приятелки които се окепазиха със тоя силикон и сега се чудят как да го махат  Tired

# 5
  • Мнения: 4 435
Мерси   bouquet
За съжаление не се маха.Моята приятелка къде ли не ходи вече,но няма начин просто.Единствено й предлагат да й резнат устната отвътре и да махнат част от месото,за да си възвърне старите размери,но не се гарантира добър ефект и т.н.Абе много е лошо. Sad

# 6
  • Мнения: 1 045
Маха се мацка ама е много пипкава работа и операцията за изчистването отнема към 2-3 часа в зависимост от пораженията. Затова не се наемат повечето лекари . Ама като не се мисли навреме  Tired

# 7
Здравейте!
Мога да  бъда полезна с информация по въпроса. Simple Smile
В линка към "Фема", който е даден по-горе, можеш да прочетеш доста обширна информация,която аз (в другия форум съм с ник Beauty) и другите момичета сме написали.
Ако нещо не ти е ясно, питай. Simple Smile

ПП. Инжекционния силикон никога не може да бъде премахнат на 100% от тъканите.
Премахва се частично, тъй като силикона е "разпръснат" на много места в устните и пълното му изваждане е невъзможно,поради спецификата на операцията-силикона се изрязва с част от тъканите...
Лошото е и ,че при по -големи количества при корекционна операция се променя и естествената ви форма към по-лошо... Rolling Eyes
Бай дъ уей, силикона в свободно състояние- тоест този без обвивка(не както е при имплантите) е забранен в САЩ и Европа със закон!
Друг е въпроса, че комерсиалните пластични хирурзи печелят пари за сметка на човешкото здраве...извинете ме за крайната ми позиция, но пластичната хирургия заема голяма част от живота ми и съм се нагледала на какво ли не... Rolling Eyes
Имам 3 операции на гърдите (имам силиконови импланти) и 3 манипулации на устни- 1 път с хиалуронов филър "Ревидерм Интра" и 2 липофилинга в устни (трансфер на собствена мастна тъкан).
Отплеснах се.. Laughing Исках просто да кажа, че съм насреща с помощ! Grinning Grinning

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 03:36 от Fema

# 8
  • Мнения: 1 368
Фема не е по темата , но ми стана интересно защо имаш 3 операции на гърдите, една не е ли достатъчна? Или след време не те задоволи размера?

# 9
  • Мнения: 836
Не знам защо има хора, които се съгласяват да си сложат силикон в устните. Колкото такива случаи съм видяла - толкова пъти съм се потресла. Защо насила се правят на палячовци, не знам.

# 10
  • Мнения: 7 186
Ето ти една тема, в която са изброени различни видове филъри за устни- http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=1521

За инжектирането на силикон в устните Фема е права. Някои хирурзи обаче продължават да слагат.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Наскоро питах в една клиника и ми обясниха следното:
Това, с което уголемяват устните е хиалуронова киселина (не претендирам за правопис и правоговор на въпросната киселина Blush), ампулата струва 600 лв и трайността на уголемяването зависи от скоростта, с която киселината се усвоява от организма... от 2 до 12 месеца...бият местна упойка и после киселината и за около 30 мин си готова...после веднага можеш да се върнеш към ежедневните задължения без да се личи, че си си правила нещо  Laughing

# 12
  • Мнения: 332
Това звучи чудесно но дали наистина е така.Информацията от Камий ли е?С филъра е добре ако не се харесаш след време изчезва.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Идеално е дори...но тя и жената каза, че едва ли не никъде не слагали нищо постоянно и че всичко, с което се уголемявали устните е нетрайно... Peace
...аз много се бях замислила...то можеш и да не сложиш цялата ампула, а колкото прецените с лекаря...но си плащаш цялата ампула Whistling

# 14
  • Мнения: 3 830
Аууу, колко лошо било....Добре, че нямам нужда от попълване на устните.
Щом е толкова лошо, тогава е най-добре да се замислиш върху "други филъри".  Peace

Общи условия

Активация на акаунт