Заличаване на белези....

  • 4 600
  • 13
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте...Някой знае ли някакви мазила(козметични или лекартвени) за заличаване на белези?Интересувам се главно за вдлъбнати белези от шарка.Имам няколко такива и то по лицето,които са ми от около 14-15години вече и бих искала да ги залича по някакъв начин,само не и оперативен.Знам,че е почти не възможно,но съм длъжна да опитам.Бях чела за Контратубекс,Цика-Кеар(силиконови лепенки),Дерматикс(не съм сигурна за имената им,може и да съм ги объркала,но бяха нещо подобно),но те са предимно за пресни белези и то изпъкнали.Ако някой знае нещо нека пише....

# 1
  • Мнения: 163
С кремчета едва ли ще постигнеш какъвто и да е ефект.Имам приятелка която живее е САЩ и скоро си прави процедура по заличаване на такива белези,каза че не е страшно - взимали ти малко кожичка от зад ушите и запълват дупчиците.Общо взето беше доволна!Само, че не знам дали и тук го правят,но би трябвало.

# 2
  • Мнения: 177
Контрактубекс наистина е За пресни белези, но Cica Care е За белези до 20 години, поне така пише в сайта им
http://www.cicacare.com/
Доколкото Знам, Cica Care трудно се намира в БГ. Примерно в Германия струва между 60 и 80?, в Зависимост от размера на лепенката.

# 3
Контратубекс-а не действа,не съм доволна!

# 4
  • Мнения: 377
Ако ти се дават 40, 50 лв. може да пробваш със зерадерм.

# 5
  • Мнения: 1 107
Мисля, че с крем няма да се пребориш, тъй като белезите са от  повече време, но съм чувала за терапия на белези  с лазер, така, че може да питаш в някой козметичен център, където предлагат процедури с лазер.Успех!

# 6
  • Мнения: 491
Мисля, че с крем няма да се пребориш...

Така е! Такова чудо нема, за съжаление (стари белези визирам) Weary
Пробвай варианта с лазер, а и доколкото знам не е много скъпа процедурата. newsm10

# 7
  • Мнения: 647
Ето няколко мнения по въпроса с белезите/няма само от другите форуми да надничат при нас ! /
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=cosmetics&Number=1942 … amp;sb=5&vc=1
http://club.biberonbg.com/read.php?14,569051,570212

# 8
  • Мнения: 1 424
Мисля, че с крем няма да се пребориш...

Така е! Такова чудо нема, за съжаление (стари белези визирам) Weary
Пробвай варианта с лазер, а и доколкото знам не е много скъпа процедурата. newsm10

А дали е болезнена процедурата с лазер? Това ме притеснява мен  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 1 889
Контратубекса действа само при пресни белези, но преди да си го купя никой не ме предупреди, че има остра миризма на чесън, и като го отворих, така ме лъхна, че замина директно в кошчето. Ако мисли да си го купува някой като мен, който има непоносимост към лук и чесън, по-добре да го знае.  Hug

# 10
  • Мнения: 6 164
С микродермабразио няма ли да стане?

# 11
# 12
Здравейте...Някой знае ли някакви мазила(козметични или лекартвени) за заличаване на белези?Интересувам се главно за вдлъбнати белези от шарка.Имам няколко такива и то по лицето,които са ми от около 14-15години вече и бих искала да ги залича по някакъв начин,само не и оперативен.Знам,че е почти не възможно,но съм длъжна да опитам.Бях чела за Контратубекс,Цика-Кеар(силиконови лепенки),Дерматикс(не съм сигурна за имената им,може и да съм ги объркала,но бяха нещо подобно),но те са предимно за пресни белези и то изпъкнали.Ако някой знае нещо нека пише....
Zdravei, opredeleno ti preporu4vam da prova6 sus Zeraderm - zelenata opakovka. Razbira se trqabva postoqanstvo - rezultatite nqama da doidat vednaga. Moi poznati sa go izpolzvali i sa mnogo dovolni. Pove4e informacia za Zeraderm moje da polu4i6 na www.jdmedicals.com!
Pozdravi

# 13
  • Мнения: 98
аз знам че контратубекса действа и при по стари белези , но за белези от шарка не съм много убедена

Общи условия

Активация на акаунт