Подходящ подарък за момиченце - 4 клас

  • 9 128
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
...
Въпросното момиченце е влюбено в куклите Барби и като я запитах какъв подарък искаш за РД - отговора бе пак "Барби".
На мен обаче хич не ми се иска отново да купувам такава кукла, а в същото време искам да я зарадвам.
Все пак вече не е и толкова малка, а и има сигурно милион Барбита
Хайде мами - помогнете ми!
Какво да е това различно от кукла нещо, което да я зарадва?
Приемам всякакви предложения!
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 567
И моята е или по скоро беше влюбена в Барби и имаме цял куп, но към тях примерно имаме и други неща с тази марка.
Примерно влак Барби, кола с дистанционно Барби, уоки-токи Барби, бебета на Барби и разбира се Кен  Simple Smile
Ако мислиш, че ще се зарадва на подобни аксесоари на Барби може такова да погледнеш.
Или пък от тези пишащи бебета. Има и доста дрехи за тях. Нашето такова бебе си има и столче-люлка  Simple Smile
И книжки хубави има, или пък детски парфюм, хубава чанта с някоя популярна героиня  Simple Smile .....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
На Мая й подариха парфюмче Барби.. Много е хубав, чак ме изкушава. Пръска се понякога..  Crazy

Угоди му на детето с нещо Барбенско. Заради личното му удоволствие. Фиби, чантички, лентички, всякакви, всевъзможни работи са произвели.. Папки, аксесоари..  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Егмонт България предлага много публикации на тема Барби - книги, списания, календари...

# 4
  • Мнения: 2 839
Пфу, пфу ... Барби  Sick
Както вчера писах в една друга тема - случили сме на време. Мина модата на тая фльорца Барби, сега Уинкс-ите са хит. А те са феи, положителни героини! Не като онази наконтена и блондирана особа  Twisted Evil
Подкрепям, ако ще е Барби, то поне да е на тема Барби. Чанта, парфюм, блуза с нея ...
Пфууууу Барби  Confounded

# 5
  • Мнения: 2 818
Бижу. Но да е здраво, освен красиво.

# 6
  • Мнения: 58
подари и ако искаш някакви мъниста за низане на гривнички и герданчета, цветни нишки за плетене нещо от сорта на: http://members.lycos.nl/scoubidous/productfotos/scoubidou.jpg ...  Simple Smile (поне мен успяха да ме зарибят както и мн др за доста дълго време)  Peace

# 7
  • Мнения: 1 290
Благодарско на всички за идеите!
Трябва да се отиде все пак до някой магазин ми се струва Wink

Русолявата



 ще гледам всячески да я избегна!



подари и ако искаш някакви мъниста за низане на гривнички и герданчета, цветни нишки за плетене нещо от сорта на: http://members.lycos.nl/scoubidous/productfotos/scoubidou.jpg ...  Simple Smile (поне мен успяха да ме зарибят както и мн др за доста дълго време)  Peace

а как се наричат тези неща за плетене, тоест за какво да питам в ... детски магазин или книжарница?
Мисля, че това би и допаднало

# 8
  • Мнения: 58
scoubidou тук ги има само в големите детски магазини ...

# 9
  • София
  • Мнения: 11 657
Синът ми е в 4-ти клас и редовно за РД на съученичките му купувам  продуктите на Winx.

# 10
  • Мнения: 2 839
а как се наричат тези неща за плетене, тоест за какво да питам в ... детски магазин или книжарница?
Мисля, че това би и допаднало
В "Рая" на Червения има различни варианти. Има ЛЕГО, те са по-малки кутиики, но са хубави. Има едни, които се водят Барби, но вътре няма и помен от нея, имаме ги вкъщи, но мисля бяха от София. Което не значи, че в Рая ги няма. Фирмата им е Clementoni. Питай за тях, по-подходящи са за голямо момиче (Нашето се сещаш кой го купи рано-рано, в крайно неподходяща възраст. Няма да ти го дам, разпердушинено е  Mr. Green) Laughing

# 11
# 12
  • Мнения: 639
Има едни хубави комплекти за оцветяване по цифри - с боички и четка вътре, а моделите са най-различни: коне, кучета, делфини и др. Освен това аз също мисля, че за момиченце в 4 клас е подходящо сребърно медальонче или детски парфюм.

# 13
dobre de no kak tova zavartqnoto se plete
az moga ostanalite moga i zabra no tova ne moga koito znae kak se pravi naprimer tozi koito go   e pusnal molq da mi kaje

# 14
are de pi6ete kak se pletqt tezi na snimkite kfo se praite na tapi vsi4ki

Общи условия

Активация на акаунт