Цитонамазка в Онкология - Варна

  • 4 488
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Вярно ли е, че може да се прави безплатна цитонамазка без направление в Онкологията, която в момента е преместена в Поликлиниката на Окръжна болница. Ако някой е минал през това, нека даде подробности, да препоръча лекар, да каже след колко време излизат резултатите и всичко, което се сети като инфо. Мисля, че това ще е от полза на доста жени, защото все пак там работят гинеколози-онколози.

# 1
  • Мнения: 230
Изтеглям темичката напред, защото не мога да повярвам, че от стотиците жени, които пишат тук, никой няма информация.

# 2
  • Мнения: 3 410
Зная, че в Онкологията след обяд има безплатни профилактични прегледи и при необходимост ти правят изследвания, но ще попитам една позната сестра  и ще пиша пак

# 3
  • Мнения: 2 180
Темата ме интересува - никога не ми е правена, а от два месеца имам кървене през няколко дни и ми настръхва косата.

# 4
  • Мнения: 186
Ходила съм за безплатни профилактични прегледи преди години в Онкодиспансера, а през последната година четох във варненски вестник, че тази хубава практика продължава, но сега не мога да открия точно тази статия.
Открих следното:
1. www.varnaoncology.com
2. Вестник Черно море от 22.06.2007 http://more.info.bg/article.asp?topicID=178&issueID=1940 - "...пребазирането на онкодиспансера, в който се влиза през отделен вход откъм Кръвния център в двора на МБАЛ "Света Анна".
Регистратурата и специализираната аптека се намират на първия етаж..."

# 5
  • Мнения: 230
Благодаря!

# 6
Не мога да отворя първият линк. Бихте ли казали ако изобщо има информация има ли ги тези прегледи. Аз съм ходила там преди година и нещо за профилактичен преглед на гърдите. Прегледа беше безплатен, но си беше за гърдите само преглед като ми казаха, че не е добре на жени под 40 г. да се прави мамография. И така де отидах и си платих за ехограф. Чувала съм и аз че има безплатна цитонамазка.

# 7
  • Мнения: 186
На www.varnaoncology.com не пише за безплатни прегледи и изследвания и информацията за връзка е малко старичка :
"...Диагностично-консултативен блок
Адрес: бул. "Чаталджа" №111
Телефон: 052/614141
Приемно време: 7:30 - 13:30..."

Надявам се поне телефона да е същия и на него ще отговорят на въпросите ни.
Не помня преди толкова години дали съм плащала за цитонамазка, но дори и само профилактичния АГ преглед при тях да е безплатен е пак добре според мен. Докторите там нали точно за това преглеждат по цял ден, за мен тяхното мнение значи много.

Общи условия

Активация на акаунт