как се отваря детски клуб?

  • 1 522
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 327
момичета, моя приятелка иска да си отвори детски клуб, но не е наясно какви документи са необходими. Все още няма идея дали ще е в апартамент или в помещение с друг статут. Ако имате информация пишете и за двата варианта. Моеж и на лични.
Предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 6 323
Преместих темата в "Нашите деца".
Знам, че има доста потребители, които пишат тук и които имат детски клубове.
Предполагам, че ще могат да помогнат със съвети.
Успех!

# 2
  • Мнения: 3 161
Аз имам частична информация - в апартамент едва ли ще може да има официално много деца, а и предстоят сериозни проблеми със съседи.  Трябва й помещение, годно за обществено ползване, най-вероятно ще трябва да смени предназначението. Един от вариантите да се справи е да намери фирма за проектиране и дизайн (аз поне бях говорила с мои познати и те се занимават с това). Те ще й кажат точно какво трябва разрешителни от пожарна, ХЕИ, община. Отиват си няколко хиляди лева май.

А тя защо не пише сама, ами чрез теб? И какво точно иска да прави - детски клубове много, нейният какъв ще е?

# 3
  • Мнения: 1 327
emem, мойта приятелка няма компютър в тях и затова съм пуснала темата вместо нея. Идеята и е да само детски клуб, без кафе към него, както има в доста клубове. Проблема е, че наистина не знае откъде да започне.

Общи условия

Активация на акаунт