Либерални отношения в семейството??

  • 15 180
  • 300
  •   1
Отговори
Здравейте и аз като повечето анонимни съм  регистрирана но пиша като анонимна - и аз не знам защо може би заради естеството на проблема за който искам да поговорим с вас.
Та проблема е следният:
С мъжа ми живеем много добре разбираме се финансово сме стабилни но и двамата сме със доста силна сексуалност.
И след десет години връзка не че секса ни е лош но къде на майтап къде на сериозно взехме да говорим за тройка.
И на двамата много ни се иска да опитаме. И за да няма ощетени /нали това е много често срещано мнение/ решихме първо да опитаме с две жени а после и с двама мъже.
Ние така или иначе сме се решили и двамата сме ентусиязирани и ще опитаме но искам да попитам /ако искайте ми отговаряйте анонимно/ някоя от вас стигала ли е със партньора си до такива контакти и как се развиха нещата?
И въобще доволни ли останахте от тези контакти и това освежи ли връзката ви?

# 1
  • Мнения: 157
Като така или иначе сте решили да опитате опитайте.Подкрепа ли търсиш от нас?
Никога с моя мъж не сме и коментирали тази тема, но със сигурност това ще ти доведе главоболия а не освежаване на връзката.
След тройката те чакаме отново тука да разкажеш подробно как е минало

# 2
  • Мнения: 166
От това до тройка без единия от съпрузите има май точно.... една тройка. Mr. Green След като и двамата сте толкова сексуални, що не си насмогвате, извинявай за въпроса.... Twisted Evil
И верно, после може и да разкажеш как е трима на пързалката...  Wink

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 11:12 от Lyusil

# 3
  • Мнения: 431
Какво ли не прави скуката, явно са ви нужни проблеми.

# 4
Като така или иначе сте решили да опитате опитайте.Подкрепа ли търсиш от нас?
Никога с моя мъж не сме и коментирали тази тема, но със сигурност това ще ти доведе главоболия а не освежаване на връзката.
След тройката те чакаме отново тука да разкажеш подробно как е минало
Не става въпрос за подкрепа защото ние така или иначе решението сме го взели и ще опитаме.
Интересно ми беше на някой от вас искало ли му се е подобно нещо, говорили сте с половинките си на такива теми и някоя от нас ако е опитала подобно нещо скоро или преди време /без значение кога/  да сподели опит?

# 5
  • Мнения: 2 556
Познавам едно такова семейство, не са ми близки, но от години практикуват това, над което ти умуваш. Още нямат дете, което да има опасност да стане свидетел на тези мили семейни отношения. Въпросното семейство почти не практикува вече тройки, или поне не и тройки, в които и двамата да учстват, защото са почти винаги с други партньори. Тоест самите те не правят вече секс помежду си. Разнообразието доведе до липса на секс помежду им на практика. Защо седят женени не знам, но те си знаят хората.

Според мен ако наистина и двамата ви влече, действайте и това е. Аз по-скоро бих станала монахиня, отколкото да се занимавам с тройки и четворки, но ако ме влечеше, сигурно другояче щах да разсъждавам  Grinning

# 6
На нас точно това ни допада защото хем ще бъдем заедно хем всеки ще може да се наслади на момента...
Само незнаем към какви партньори да се насочим.
Имаме една семейна приятелка която не е семейна и може би с нея ще опитаме.

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Виж сега Преси, ако търсиш подкрепа тук, то определено няма да я намериш. Можеш само критика да получиш. Никоя регистрирана средностатистическа съфорумка няма да си признае, ако имам някакви такива желания........  Wink Все пак средностатистическата съфорумка трябва да бъде за пример, да бъде любяща съпруга и грижовна майка, домакиня и т.н.  Whistling
Лично аз нямам нищо против тройките. Всеки знае сам за себе си как ще му е най-добре. Щом сте решили пробвайте  Peace Има хора и хора, едните са по-консервативни, другите са по-либерални така, че каквото и да ти кажат не го приемай навътре  Wink

# 8
  • Мнения: 157
Като сте взели решение действайте.Едва ли някой който е прибягвал до такъв секс ще сподели точно тук опита си.И представата ти за либерални отношения в семейството е грешна.

# 9
  • Мнения: 674
Здравейте и аз като повечето анонимни съм  регистрирана но пиша като анонимна - и аз не знам защо може би заради естеството на проблема за който искам да поговорим с вас.
Та проблема е следният:
С мъжа ми живеем много добре разбираме се финансово сме стабилни но и двамата сме със доста силна сексуалност.
И след десет години връзка не че секса ни е лош но къде на майтап къде на сериозно взехме да говорим за тройка.
И на двамата много ни се иска да опитаме. И за да няма ощетени /нали това е много често срещано мнение/ решихме първо да опитаме с две жени а после и с двама мъже.
Ние така или иначе сме се решили и двамата сме ентусиязирани и ще опитаме но искам да попитам /ако искайте ми отговаряйте анонимно/ някоя от вас стигала ли е със партньора си до такива контакти и как се развиха нещата?
И въобще доволни ли останахте от тези контакти и това освежи ли връзката ви?
Като имате желание опитайте въобще не се притеснявайте.
Едни наши познати в Холандия отдавна практикуват.
И наистина аман от моралисти какво го нападате момичето всички сме имали по някое сексуално желание дето е по-така Wink Wink Embarassed.

# 10
  • София
  • Мнения: 161
Като така или иначе сте решили да опитате опитайте.Подкрепа ли търсиш от нас?
Никога с моя мъж не сме и коментирали тази тема, но със сигурност това ще ти доведе главоболия а не освежаване на връзката.
След тройката те чакаме отново тука да разкажеш подробно как е минало

 newsm10 аз с моя мъж съм разговаряла, но и той е на мнение, че това няма да доведе до нищо добро........... но все пак хора по света всякакви  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 98
аз не мога да си представя да гледам любимия как оправя друга, но пък с две ръце подкрепям , че човек трябва да опита от всичко, което му се иска, така че дерзайте и разказвайте после.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз лично също нямам нищо против груповите изпълнения Grinning
Щом имате желание - това е най важното.

И наистина - върни се след това и сподели, на мен лично ще ми бъде много интересно Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 9 097
Записвам се да следя темата. А иначе подмятала се е темата у дома, но май и двамата не сме дозрели до подобен начин на мислене все още. Пък и аз не си падам особено по колективните спортове- струва ми се разконцентриращо някак  Crazy. А и...
аз не мога да си представя да гледам любимия как оправя друга.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Коментирали сме. Аз не бих понесла гледката как е опънал някоя друга, а изглежда и той няма желание да ме сподели с друг. Та няма да правим подобни експерименти.

Общи условия

Активация на акаунт