Лактогенен 4ай-опаковка?????

  • 746
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
 Можете ли да ми кажете в каква опаковка се продава лактогенният 4ай.На пакет4ета ли е?
 Живея в Канада и бих искала да ми го изпратят,но само за един 4ай да се пуска колет не си заслужава,ако е на пакет4ета може да се прати в пликовете с балон4ета.Затова се интересувам от опаковката и евентуално ако знаете и колко струва.
Благодаря Ви предварително.

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 07:28 от kivito

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Продава се в кутийка, вътре е насипен. Трябва да ти пратят няколко кутии. Една стига само за 3 дни  Wink

# 2
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
За кой лактогонен чай - на Хип или Български лактогонен чай?

# 3
  • Мнения: 105
Аз използвам българския лактогонен чай - много съм доволна от него. В пакетчета е, но както каза kivito 1 пакетче ще ти стигне само за 3 дни.

# 4
  • Мнения: 721
Мога ли да попитам кой насипен чай пиете?

Аз пия Бебезан и на Хип, но не мога да кажа, че има ефект.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Отдавна не пия, но в аптеките се продава БГ чай- на кутийката пише "Лактогонно средство"

# 6
  • Мнения: 114
Привет! Аз ползвам лактогонен чай, български, закупен от билкова аптека на фирма Вербена-М. Съдържа жаблек, кориандър, копър, мащерка и анасон. Доста е приятен и съвсем ефективен! Точно тази разфасовка е 125 грама. Ползвам по 2 супени лъжици прием от него, на 500 грама вода. Обикновено използвам 2 пакета за седмица и половина или приблизително 4 пакета на  месец. Така че смятай - ако искаш да го ползваш 3 месеца ти трябват 12 опаковки.

# 7
  • Мнения: 114
Опа, пак съм аз! Забравих да кажа за вида на опаковката - в хартиен пакет е.

# 8
  • Мнения: 210
А цената на БГ лактогенен 4ай каква е?
За опаковка от125гр.

# 9
  • Мнения: 629
Привет! Аз ползвам лактогонен чай, български, закупен от билкова аптека на фирма Вербена-М. Съдържа жаблек, кориандър, копър, мащерка и анасон. Доста е приятен и съвсем ефективен! Точно тази разфасовка е 125 грама. Ползвам по 2 супени лъжици прием от него, на 500 грама вода.
Аз ползвам същия и определено има ефект. Е не е като с магическа пръчка, но има. Цената е 1 лев и няколко стотинки, но не помня, може би 1.50. Аз обаче карам с една опаковка по-дълго.
Не знам обаче как стоят нещата с насипните треволяци за чужбинска поща. Този на Вербена-М е в една хартиена кесия с телбод. До колкото знам за чужбина могат да се пращат само фабрично пакетирани неща. На теория разбира се. Не знам как е на практика в пощата.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 358
Аз пия чай в хартиена опаковка пише "Лактогенно средство" и струва 99 стотинки от аптеката.

# 11
  • Мнения: 114
ето ме пак - чая, за който аз говоря струва 1, 70 лв.

# 12
  • Мнения: 187
До сега съм пила чая на HIPP,приятен е на вкус.Имам кърма и качваме добре,но не разчитам само на чая,гледам да пия около 2 л течности.

Общи условия

Активация на акаунт