Гинекологичен проблем

  • 842
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Не знам дали за тук ми е темата...ако не й е мястото тук се извинявам.
Проблемите започнаха юни тази година...един ден просто се случи така, че сприятеля ми правихме секс без презерватив...на него нищо му нямаше на мен също (поне видно) обаче няколко часа след акта почувствах парене и даже имах някакво странно течение...след ден отидох на лекар и като ме видя каза, че са гъбички(без да ми прави изследвания) и от тогава то не бяше локално лечение, не беше Фунголон,Мукомакс....след 2 месеца ходене при тая лекарка изчезна само странното течение, което беше заменено от доста обилно бяло течение и както преди парене и зачервяване...доста пари похарчих при нея и след като ми се стори,че няма резултат реших да сменя лекаря...отидох при друг той обаче ми направи изследвания и излезе лекостепенна дисбактериоза...даде ми Лактофем и каза,че ще с оправя и няма вече гъбички..и наистина след като свърших Лактофем-а всичко беше ок...до днес...значи нямам оплаквания като парене или някакви странни течения просто днес като правихме секс като си изкара члена по него имаше нещо кафяво...аз реших да си направя промивка и докато я правех изтекоха някакви като престоели съсиреци кръв такива покафенели и малко прясна кръв...и се чудя какво ли може да е това.. пак ли трябва да тръгвам по лекари?Чудя се дали може да ме е разранил нещо от вътре защото предния ден решихме да пробваме една нова поза, при която проникването е доста голямо и доста ме болеше...и не знам хора кажете какво да правя писна ми тука вече близо половин година се нещо да ми има Sad

# 1
  • Мнения: 872
Да не очакваш мензис тези дни?

# 2
  • Мнения: 34
Ами по принцип трябва да ми дойде на 11...но определено не мисля,че е мензис това...

# 3
  • Мнения: 872
На мен понякога така ми започва мензиса - първия ден- кафяво и от втория вече нормално

# 4
  • Мнения: 985
и на мен ми прилича на мензис Rolling Eyes
Но ако толкова се притесняваш,че те е разранил,питай лекаря,който те лекува.

# 5
  • Мнения: 2 723
Тук можем само да гадаем.
Отиди на лекар.

# 6
  • Мнения: 191
И на мен ми се е случвало понякога след секс да имам такова кафеникаво течение. Не знам защо. Най-добре попитай лекар.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Лекар.
Тук сме по-скоро "специалисти" по бременеене и отеглеждане на бебоци, но и там без прегледи не става.

# 8
  • Мнения: 712
А нещо, раничка да не би да имаш? Какво казва лекаря ти, скоро правил ли ти е цитонамазка? Чувала съм, че такова кървене може да се получи и при раничка  Thinking
Но мен ако питаш, наистина е начало на цикъл това кафеникаво зацапване  Peace

# 9
  • Мнения: 34
Днес нямам мензис, а само бяло течение, което леко розовее от кръвта...не знам ако не мине до ден-два наистина ще трябва да ида на лекар Sad

# 10
  • Мнения: 254
Защо чакаш да мине?! Thinking Заминавай на доктор - ще си спестиш безсмисленото гадаене и тревогите.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Днес нямам мензис, а само бяло течение, което леко розовее от кръвта...не знам ако не мине до ден-два наистина ще трябва да ида на лекар Sad
Как така ще чакаш ден-два,отивай по-най бързия начин,така и за лекаря ще е по-лесно да разбере какво точно ти има.

Общи условия

Активация на акаунт