за сънчо

  • 2 376
  • 30
  •   1
Отговори
  • видин
  • Мнения: 358
мами,

дъщеря ми е на година и половина. не е от децата, които стоят пред телевизора. но напоследък много обича да гледа сънчо, особено мелодията. самата приказка не винаги й е интересна. така беше и с големия ми син. тогава за няколко години не пропуснахме сънчо нито веднъж Simple Smile. разликата е ,че тогава - много ,много отдавна, часът на сънчо се спазваше абсолютно. изключение се правеше само при някоя важна футболна среща. а сега все не можем да разберем кога точно е. седим от осем без двайсет, тя се ядосва, а тази вечер дори нямаше.
с какво да заменя сънчо?

# 1
  • Мнения: 1 734
По стари спомени  newsm78 Сънчо го дават от понеделник до петък, но не и в почивните дни. Можеш да го замениш с друго любимо филмче или песничка.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пускай му тези преди сън :

http://vbox7.com/play:28bfd4de

http://vbox7.com/play:edca2cbd

http://vbox7.com/play:dbcb28d9

# 3
  • София
  • Мнения: 2 300
В неделя няма "Сънчо". В другите дни е от 19.50 ч.

# 4
  • Мнения: 8 999
"Сънчо" отдавна не е това, което беше. Такива тъпизми дават, че се чудя кой болен мозък ги е сътворил. Това предаване е абсолютно зловредно и противопоказно за младия организъм. Моите деца /вече са на 7 и 6 г./ досега са го гледали не повече от 5-6 пъти и винаги са били ужасно разочаровани. Мисля, че трябва да се забрани със закон.

# 5
  • софия
  • Мнения: 756
те и децата вече не са това което ние бяхме...моето дете също харесва да гледа `Сънчо`...достатъчно и е, че е шаренко и има мечета и други животинчета!

# 6
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Филмчетата, които ги дават не са от най-интересните, но пък и мойто дете обича да ги гледа. На мен обаче самия сънчо ми е много грозен. Старият сънчо беше по-добре изглеждащ! Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 1 783
И на мен ми е мъчно за стария Сънчо. И мелодията му беше по- ярка и запомняща се и клипчетата- за всички сезони, за празници....А бяхме малки...

# 8
  • Мнения: 337
Като почне мелодията и двамата се спират като заковани и гледат, но като свърши и започне филмчето изгубват интерес. Ми то и на тях не им се гледат тези глупости. А имаше такива хубави неща за децата едно време - Педя човек - лакът брада например. Все още му знам песничката и им я пея.  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 1 783
Трала- ла-ла хи-хи  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 360
И на мен ми е мъчно за стария Сънчо. И мелодията му беше по- ярка и запомняща се и клипчетата- за всички сезони, за празници....А бяхме малки...

И аз помня-как да не....А сега?!
Не ,не го гледат децата ми,но песничката си им я пускам често-чудесна е!

# 11
  • Мнения: 3 360
мами,

дъщеря ми е на година и половина. не е от децата, които стоят пред телевизора. но напоследък много обича да гледа сънчо, особено мелодията. самата приказка не винаги й е интересна. така беше и с големия ми син. тогава за няколко години не пропуснахме сънчо нито веднъж Simple Smile. разликата е ,че тогава - много ,много отдавна, часът на сънчо се спазваше абсолютно. изключение се правеше само при някоя важна футболна среща. а сега все не можем да разберем кога точно е. седим от осем без двайсет, тя се ядосва, а тази вечер дори нямаше.
с какво да заменя сънчо?

На тази възраст пусках детски песнички и много им харесваше да говорим,имитираме и разказваме за героите.Чело коте,Патешката песен,Зайченцето бяло...Песента се превръща в приказка и игра и много  ще и хареса!

# 12
  • Мнения: 4 406
пускам му песничката на Сънчо и пеем заедно, а гледаме други детски филмчета.
на мен ми е носталгично за Педя Човек

# 13
  • Мнения: 494
На мен ми липсва оригиналната песен(както я помним) за Сънчо Sad.
Пея я на децата обаче и те я харесват много повече от модерния и вариант.
(Ех...как си спомних за "Приказки под шипковия храст" и разни други такива и как го чакахме тоя Сънчо Grinning,много мило ми стана).
Сега сме заменили Сънчо с филмчета и книжки за Франклин(с баткото),а за малчо съм купила диск с бебешки песнички,които му пускам,когато не ми се пее на мен Laughing

# 14
  • Мнения: 467
Цитат
пускам му песничката на Сънчо и пеем заедно, а гледаме други детски филмчета.
на мен ми е носталгично за Педя Човек
и на мен много ми липсва  Cry

Общи условия

Активация на акаунт