Шкаф по поръчка

  • 1 493
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Здравейте,
моля ви препоръчайте ми фирма или някой, който може да ми направи шкаф по поръчка за баня.
Благодаря!

# 1
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Здрасти Simple Smile
Сестра ми ще си поръчва кухня в изпробвана фирма, ще я накарам да попита дали правят и мебели за баня.
Изпълнението им е добро, механизмите също.
ПП. Отказа ли се от Мартинели-тата Crazy

# 2
  • Мнения: 209
Виждала съм шкафове на тази фирма и ми допаднаха като качество, цена, визия.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Здрасти Simple Smile
Сестра ми ще си поръчва кухня в изпробвана фирма, ще я накарам да попита дали правят и мебели за баня.
Изпълнението им е добро, механизмите също.
ПП. Отказа ли се от Мартинели-тата Crazy

Не съм. Купих от там, квото купих. Половината е монтирано, утре отивам да връщам купата, едното шкафче и батерията.
Купата е по-голяма и не влиза в дупката на плота, шкафчето е с пукнато стъкло на три места, а батерията е дефектна. За сметка на това са ми дали две осветителни тела  Shocked
Луда работа!
А да и плота на мивката е с цвят различен от този на пукнатото шкафче  Joy
Само дето ги похвалих в една друга тема...
Но това както и да е. Имам нужда от още шкафове, извън наличните и искам да си поръчам да ми изработят.
Затова.
Ще ти бъда благодарна ако попиташ сестра ти! Бих искала да се комбинира по някакъв начин стъкло с инокс, може и някакви плоскости от PVC, но не е задължително....

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Виждала съм шкафове на тази фирма и ми допаднаха като качество, цена, визия.

Много ти благодаря! Това е точно до вкъщи, още утре ще отида  Simple Smile

# 5
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ох...  Tired
Питах. Фирмата с кухните можели да направят всичко по поръчка, но работели само с ПДЧ, което едва ли е най-удачният материал за баня.
Другият вариант - стъкло и метал ми се струва по-добър, а и по-лесен за поддръжка като че ли, обаче кой и как да го изработи newsm78.
Натоварих я да пита в бившата фирма на нейния приятел, те работят с такива материали, правят стелажи и щандове за магазини разни, на Севън секъндс витрини и всякаквите му там стойки са тяхно изпълнение, що пък да не изработят и шкаф.
Направо пренаписахме вътрешния дизайн, егати... но и аз съм в същото положение, онова нещо, дето го снимах и постнах в другата тема и е за боклука още си виси в банята Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 2 952
Виждала съм шкафове на тази фирма и ми допаднаха като качество, цена, визия.

Много ти благодаря! Това е точно до вкъщи, още утре ще отида  Simple Smile
Додо, драсни два реда като влезеш, моля те.
Ходих веднъж до магазина, но беше 10-11 и явно го отвориха по-късно въпросния ден за мой късмет. Има хубаво лице на булеварда, ама трябва да паркираш изотзад и все си спестявам втора разходка.

Общи условия

Активация на акаунт