Мами от Norge 11

  • 15 830
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 674
Пуууу първа... Hug



Ето и старите темички   bouquet

Norge 1
Norge 2
Norge 3
Norge 4
Norge 5
Norge 6
Norge 7
Norge 8
Norge 9
Norge10

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 20:21 от roza66

# 1
  • България
  • Мнения: 1 090
Пу втора Grinning
Аз отивам малко да подготвям понеделника,4е пак нов стрес утре рано сутрин Mr. Green
А вие пи6ете Hug

# 2
  • Мнения: 3 674
Аз отивам да мъдря нещо за вечеря...  chef До после  момичета... Hug

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Пу трета  Joy
ООО и нашата ваканция свърши, от понеделник Марти пак е на у-ще и ще трябва да се става рано  ooooh!

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
розичка- издирих и другите теми, които са архивирани така ,че ако искаш можеш да ги пуснеш на първа страница  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194114.0 - norge 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169802.0 -norge 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135513 - norge 1

# 5
  • Мнения: 1 062
Ама вие пишете, не се Шегувате Laughing
Аз трябваше да почета малко днес Sad

# 6
  • Мнения: 2 786
Запис   bouquet
Милото пак реши да готви и направи страхотна риба с ориз и някакъв странен, но учудващо вкусен сос към тях.
Всеки път импровизира и става различно и всеки път вкусно  newsm78
Еййй, намразих неделите - чистене и скука, като че ли бомба е паднала  Tired

# 7
  • Мнения: 3 674
deata....  bouquet  Направих го... Hug
Ние ще апваме след малко .. Sunglasses ..Направих много лесна вечерка..Мързеше ме..та сме на принцески с кашкавал,сирене и яйца поръсени  с  чубричка и кимионче  и айранче...  chef Та дето вика моя мъж НАЗДРАВЕ!!! ..

Само че този   път с айрян... Joy Joy Joy

# 8
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ама розе, ти си го научила чубричка да яде , а?
щастлива- да така е в неделя, само че на мен все не ми достига, докато поуча малко с големия, докато излезнем с малчо ,после чистене,дрямка и ей дошло ракиено време  Joy

# 9
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Цоп и аз в новата тема  Grinning

Мойта половинка днес сутринта продаде старата ни Тойота, после изчезна нанякъд еи се върна- купил нова кола.  Shocked
Ще кажеш, че хляб купува, егати бързака. Как щял утре да отиде на работа без кола  ooooh!
Сега отиде да се похвали на един сърбин тук и го чакам да си пийнем винце, че да ни издържи колата поне зимата  Crazy Crazy

# 10
  • Мнения: 3 674
deata...яде чубрица като луд!  Laughing И на пица много обича  да  слага отгоре... Flutter

Щастлива....да неделите тук са тихи и спокойни. Whistling  А твоя ще го номинираме за майстор готвач в темата...  chef Барво на човека...признах го за това че готви с фантазия... Hug А ти записвай кое ти е харесало..та после ще ни раздаваш рецепти...  Wink   Моя готви само ако се наложи...не е отказвал де, като му кажа че ме мързи...ама рядко се случва  вече...1 път на седмица.  Rolling Eyes Преди по готвеше...ся нещо се ослушва... Mr. Green

бобченка...еми честито ви кола... Hug С мерак да се возите в нея.... Heart Eyes

Къде се покри палачинка верно... newsm78 И момо не се е вяскала отдавна... Rolling Eyes

Оредяха редиците в парламента....ейййй... Joy

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 01:45 от roza66

# 11
  • Мнения: 515
А честита кола на сватовете! Безпроблемно возене и безпроблемно минаване на прегледи!(болна тема Simple Smile )
Ние днес пак водихме детенцето на българско училище! То май ние с татко му имаме по голямо желание да ходим даже  Grinning Видяхме се пак с "наши" хора поклюкарствахме! Така драго ми стана да видя тая очарователна особа deata и невероятно сладур ските й синове!
Абе, често съм чувала изказвания "аз не контактувам с българи тук.Ужасни са", от българи в чужбина. Пък аз, с който българин се срещнах все готин човек се оказа! Първото семейство, с което се запознах като дойдоха са страшно мили хора, истински християни! Покрай тях се запознах с още едно семейство - големи шемети, много свежи и готини хора! После с бойната rkb,  този непресъхващ извор е на информация за мен!  Grinning Една много интелигентна и трезвомислеща мадама; една българка, женена за норвежец също много готин човек; личният ми лекар - д-р.Султанов,голям образ и невероятно отзивчив човек, чаровната deata и.. май ми свършиха познатите. Абе, малко ама от сой  Grinning
Пък виртуалните ми приятелки.... е вие си знаете, че много ви обичам! Hug



















# 12
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
аууу мариооооо-  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed....
Сега трябва ракията да вадя да те черпя  Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 515
За ракия винаги готов  Grinning  Hug

Сега дочетох предишната тема, ей попиках се от смях! Ма сълзи чак ми избиха, ей!
Такаааа и Сигбиорн съм разкрита! Grinning Аз и без бой си признавам, че да ми падне в някой ъгъл няма да му простим  Wink Пък после ще се оправдавам, че съм яла много захар. Аз за него съм готова 3 дена само "пиолсички" да ям!  Laughing

Ana-Viktoria - бързо оправяне на мъничето!

Сега се сетих, че и sandefjord и kvinne отдавна не са се мяркали насам! Айде, Бебищайн си има извинение на нея й прощаваме зачезването!

# 14
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
За Сандефъорд незнам, ама за Квине да докладвам, че много рабои напоследък и е гроги и затова няма време да ни посети в темите.

Чао от мен за днес, мъжо се върна сега ще пием вино, ядем пържоли и гледаме сръбски филм  Crazy

Деата, все ще те питам, това сладко бръмбъзъче от рекламата в подписа ти, да не би да е твоето?

Общи условия

Активация на акаунт