как да изненадам мъжа ми за годишнина от сватбата?

  • 14 896
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
След няколко дни ще се навършат 4-ри години от сватбата ни,искам да изненадам с нещо мъжа ми,но незнам точно как или с какво,за ходене някъде и дума не може да става,тъй като за разлика от предните години,през тази имаме една малка,усмихната "подробност" на почти 4-ри месеца newsm07.По разбираеми причини мъжът ми остава малко на заден план,детето получава по-голямо внимание,а той много ми помага и искам с нещо  да го зарадвам, имам ограничено време и никакви идеи newsm78.Ще се радвам да ми предложите нещо Grinning

# 1
  • Мнения: 4 965
Щом ходенето някъде отпада, предлагам следните неща:
1. още сутринта, преди да излезе за работа, му пъхни тайно в джобовете няколко любовни послания - стихчета, обяснения в любов и т.н.;
2. ако работи сам в офис /т.е. без любопитни колеги около него/ или за у дома - му поръчай по нета кошница или шоколадова мида;
3. "тривиалната" вечеря на свещи ще свърши доста работа - украси, подреди, създай атмосфера, запали няколко ароматни пръчици и т.н.;
4. ако имате наблизо сладкарница, поръчай торта-сърце с написано неговото име.
Приятно посрещане на празника.

# 2
  • Мнения: 535
Аз това с тортата сърце съм го прилагала, и то няколко пъти  Laughing  Даже не ходя до сладкарница - най обикновенна бисквитена торта си правя, само че бисквитите натрошени и омесени с крем и теч. шоколад и оформям като сърце, и в хладилника- отгоре името пак с шоколад или сметана. Той винаги много и се кефи - казва, че това му е любимата "изненада", особено ако я поднеса само по престилка   chef  Като казах сметана - 1 флакон течна сладка сметана може да ви влезне в чудна употреба   Mr. Green

Абе щом остава на заден плат от известно време, така ще се захласне от кеф, че си се постарала специално за него, че сигурно няма нужда да измисляш кой знае какви хватки  Joy

Успех!!!

# 3
  • Мнения: 1 568
След няколко дни ще се навършат 4-ри години от сватбата ни,искам да изненадам с нещо мъжа ми,но незнам точно как или с какво,за ходене някъде и дума не може да става,тъй като за разлика от предните години,през тази имаме една малка,усмихната "подробност" на почти 4-ри месеца newsm07.По разбираеми причини мъжът ми остава малко на заден план,детето получава по-голямо внимание,а той много ми помага и искам с нещо  да го зарадвам, имам ограничено време и никакви идеи newsm78.Ще се радвам да ми предложите нещо Grinning


Не прочетох всичко,но ако го обичаш ..........излезте на вечеря,ресторант,диско...няма значение .........и забрави да си сложиш бельо Joy  не е смешно де,но го направи,купи си едни жартиери и само по тях...по някое време му покажи по някакъв секретен начин изненадата си....мисля че ще е щастлив bowuu

# 4
  • Мнения: 154
Това с жартиерите ще остане за догодина може би,тъй като имам доста килца да свалям още и в този си вид по-скоро ще предизвикам смях Joyотколкото лудост от страст #CrazyНа този етап сладките идеи,с тортите по ми допадат,благодаря за предложенията,но това не означава,че не приемам и други Simple Smile

# 5
  • Мнения: 431
Какво му трябва на един мъж - вкусна храна и много секс.

# 6
  • Мнения: 398
 Последните подаръци  ,който избрах са чаша със снимка на бебока.А във вашия случай можеш да му поръчаш сувенир с ваша обща снимка или нещо подобно.Виж този сайт http://www.teniski.be/  има възможност сам да си направиш дизайн.

 Това са последните ми пресни идеи за подарък.

# 7
  • Мнения: 639
Като заспи бебока, напълни ваната и сложи ароматни соли за вана и пусни да плуват отгоре листчета (продават се по магазините за подаръци - има жасминови, розови и др.), подреди чаени свещи на различни места в банята и покани любимия вътре. Ако нямате вана, става и с душ - само че се ограничаваш само до свещите.

# 8
Доколкото схващам обичаш съпруга си и се предполага, че искаш да го изненадаш приятно. Ако е така направи следното: ароматни свещи (ако сте в джакузито избери водоустойчиви), приглушена светлина, тиха музика... релаксиращ масаж с happy end   Wink
Изобщо мъжете са най-щастливи когато водят духовен живот.
Действай и ще видиш, че не само red bull дава криле...

# 9
  • Мнения: 183
За последната годишнина му подарих масаж - първо спортен /мачкат го като тесто/ после масаж с мед /за извличане на токсините/. Ако ще се зарадва на такъв подарък - връчи му талона. Ако искаш изненадата да е пълна - подмами го сутринта в банята под душа /за да не се чувства некомфортно в салона/, след това тръгнете тримата с бебока на сладкарница или пица и го заведи до салона. Вие с бебока може да обиколите няколко магазина или да пиеш някъде кафе докато свърши масажа. Според мен няма начин да не му хареса  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт