Хипп 1

  • 459
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Не мога да открия с търсачката такава тема,ако вече има ,моля да бъда извинена.
Моят син е на 11дена.Цедя кърма,(защото съм с рагади)около 50мл.,после дохранвам с АМ на Хипп1(около 45-50мл.)-такова му даваха в родилния дом и педиатърката каза,че с каквото е започнал с такова трябва да продължи(поне за сега),но от 2дена отказва да изяжда дозата с АМ и повръща,а дори не изяжда опр.колич.мляко.Възможно ли е да е от АМ?
Ако има мами,които ползват това мляко,нека споделят впечатленията си от него.Аз ползвам Хипп1 в синята кутия с фибри.

# 1
  • Мнения: 707
ПовръЩа твоята кърма или АМ след като го иzпие?
Да не би да ядеШ неЩо, което не трябва и то да драzни стомахчето на детето чреz кърмата? И моята дъЩеря по едно време повръЩаШе кърмата ми, zаЩото ядех овесени ядки.
Хранила съм с Хип, но 2-ката. Не е имало проблем.
Консултирай се с педиатър ако така продължава.

# 2
  • Мнения: 728
Ами,мисля,че повръща АМ,а по отнош.на моята храна се стремя да избягвам бобова храна,ядки,зеле

# 3
  • Мнения: 707
Като приключиШ кърменето оригваШ детето и тогава даваШ АМ. В противен случай може при оригването след АМ да върне малко от него.
Опитай, ако не говори с педито, да даде съвет някакъв  newsm78.

# 4
Аз ползвам Хип,само че розовата кутия с пребиотици.
Вече сме големи де,но още си пием АМ само че 3-ката.
Когато кърмех - правех така- давам да бозае, после оригвам и изчаквам малко време -след което дохранвах с АМ и пак оригване.
Случвало се е да повърне,но малко количество. Което според мен е нормално.

# 5
  • София
  • Мнения: 718
Когато бяхме на 1 месец пиехме Хип, обаче в розовата кутия с пробиотици - защо не смениш с това? Въпреки, че ние нещо не го харесахме това мляко - може и при вас да е такъв проблема.

Общи условия

Активация на акаунт