Детски влогове

  • 615
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте майчета!Не зная как стоят нещата при вас, обаче аз искам да открия детски влог за моето синче Митко - на 2 год. Тарсих навсякъде по банките и не мога да взема решение къде е най-добре да се направи подобен влог, с най-добрия лихвен процент и всички останали там важни нещица!Чух, че имало някаква вноска за застраховка на дете, която се наслагвала като детски влог.Знаете ли за какво става дума?Ще съм ви благодарна ако ми помогнете!чао засега!

# 1
  • Мнения: 1 671
Здравей, Лили,

ние ползваме застраховка живот в полза на детето. Всеки месец внасяме фиксирана към долар или евро сума, която се натрупва. Синът ни може да я усвои, когато стане на 18 години, но не по-късно от 25 години.
Същевременно застраховката покрива рискове на татко му през целия период на действието си .

Всички застрахователни дружества предлагат подобна услуга. Ние сме към Алианц.

# 2
  • Мнения: 408
И аз си мисля, че това е най-добрия вариант. Въпреки, че съм банков служител, препоръчвам застраховката  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравей, Лили,

ние ползваме застраховка живот в полза на детето. Всеки месец внасяме фиксирана към долар или евро сума, която се натрупва. Синът ни може да я усвои, когато стане на 18 години, но не по-късно от 25 години.
Същевременно застраховката покрива рискове на татко му през целия период на действието си .

Всички застрахователни дружества предлагат подобна услуга. Ние сме към Алианц.
И ние сме на тозиш вариант, само че плащаме веднъж в годината /то всъщност както се договорите/. И аз мисля, че това е далеч по-удачния вариант.

Общи условия

Активация на акаунт