Откъде да си изтегля Фотошоп?

  • 2 901
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 119
Преди известно време се наложи да преинсталирваме компютъра и сега нямам Фотошоп. Как да си го инсталирам наново,за съжаление не мога да го намеря съхранен на диска.
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Попринцип го има в много он-лайн магазини. Нерегламентираното му теглене и ползване е престъпление!
Ако ти трябва графичен редактор който не изисква регистрация ползвай GIMP. Ако само ще разглеждаш снимки и ще правиш малки корекции irfanview, XnView и т.н.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 197
Попринцип го има в много он-лайн магазини. Нерегламентираното му теглене и ползване е престъпление!
Ти сигурно си си платил абсолютно целия софтуер, който използваш? Браво!
Аз не мога да си го позволя и затова си имам Corel Draw, Photoshop, Word, Excel, Adobe Acrobat, за които не съм платила.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не използвам пиратски софтуер. Използвам совободен софтуер за домашни нужди ....

# 5
Мерси имам същия проблем.От три дни търся и нищо не намирам.Моля ви се кажете един сайт от където може да се изтегли без регистрация!
Мерси Предварително!

# 6
  • Мнения: 18 542
Не използвам пиратски софтуер. Използвам совободен софтуер за домашни нужди ....

Поздравления! Аз обаче с Гимп-а нещо не можах да се справя...

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Него го ползвам за по "Арт" изпълнения, а за това се иска поне 2-3 седмици работа. За текущи дребни поправки ползвам друг софтуер.

Общи условия

Активация на акаунт