фото подмладяване на кожата на лицето

  • 1 537
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Някой правил ли си е такава процедура(фотоподмладяване), ако да какво му е мнението за нея.
Колко време трае ефектът от нея, боли ли и въобще всичко, което ви е направило впечатление.

# 1
  • Мнения: 865
за първи път чувам за такова нещо Embarassed,но ме заинтригува Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
Скори и аз питах за това , но никой не ми отговори..явно малко са тези, които се интересуват от тази процедура

# 3
  • Мнения: 668
Аз преди няколко месеца си правих такива процедури,не са много болезнени.Ефектът уж трае от 2 до 7 години,но според мен е много по-малко.Фотоподмладяването освежава малко кожата,освен,че става по-нежна,става и по-чувствителна,леко изсветяват пигментните петна и капилярите се свиват и то само временно,върху бръчките няма никакъв ефект,върху околоочният контур не се работи,слагат се предпазни очила.Имах много финни косъмчета над горната устна,паднаха след процедурите,но след 3 месеца отново порастнаха.С две думи,не съм доволна особенно.Парите за процедурите са доста-около 300 лева за всяка процедура,правят се през интервал от 3 седмици.По-добре използвувайте качествена козметика,подходяща за възрастта и типа кожа.Дано да съм ви била полезна с тази информация Simple Smile

# 4
  • Мнения: 898
Съгласна съм с последното мнение.

Моето мнение относно фотоподмладяването също е негативно.
Моята цел беше да си изсветля едни пигментации по кожата.

И не само че не се изсветлиха, ами станаха и повече. Вместо фотоподмладяване се получи фотоизгаряне. На следващия ден кожата ми хвана корички от изгарянето.

Дано да е било случайност при мен, и в другите студиа да има покачествена апаратура.
Моето изгаряне стана във студио ЕКСПЛОЖЪН във Варна

# 5
  • Мнения: 4
Благодаря ви много за информацията. Другата седмица имам среща с позната, която е дерматоложка. реших да проведа една беседа по тази тема. по-късно ще ви пиша какви бяха отговорите й по въпроса.

# 6
  • Мнения: 208
Аз съм си правила с лазер Титан, ефекта е страхотен! Правих си 2 процедури преди 2 години и вси4ките ми бръчки, петна и дефекти се махнаха. Много съм доволна, но за България не знам дали разполагат с такива лазери. Иначе болката се търпи и възстановяването е около 2 седмици.

# 7
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И аз съм доволна.В момента ходя.
Пуснах тема туко що.Про4ети я.
Пигментното петно бая ми изсветля Peace

Общи условия

Активация на акаунт