Евтини самолетни билети до Атина?

  • 3 092
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 861
Моля, препоърчайте ми авиокомпания предлагаща евтини самолетни билети до Атина. Става въпрос за пътуване този месец и връщане до 3-4 дена. Понеже не съм ползвала такива услуги до сега, нещо не мога да се оправя с издирването на икономична оферта.

# 1
  • Мнения: 2 839
Няма лоу кост полети София-Атина  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 562
Най-добрите цени на билети дават Астрал Холидейз, така че питай там.

# 3
  • Мнения: 1 416
"SkyEurope" предлагат полети до Атина. Билетите обаче са стотина евро, доколкото видях. Просто в последния момент си е по-скъпо. В момента обаче имат промоция за билети без такси за цяла Европа - до утре. Разгледай и виж дали можеш да се възползваш от нея.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
този "Скай Юръп" и аз го загледах, но може ли човек да му се довери?  Thinking

vicks, от Сандански (Петрич) разстоянието до Атина може да се вземе за цял ден пътуване (всъщност и от София може, макар да си увеличаваш пътуването със 190км., което си е 2ч. още в пътуване). Пък и хората имат читави пътища, та си е направо удоволствие пътуването.

Но ако все пак откриеш нещо добро в авиоплаването, сподели  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 416
този "Скай Юръп" и аз го загледах, но може ли човек да му се довери?  Thinking
Шани, в какъв смисъл можем ли да им се доверим?
Аз ще пътувам с тях през декември. За пръв път ще се возя с low cost-компания. Но поразпитах и из форума, всички казаха, че са много доволни от услугите на "Скай".

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами това са си лоу кост компании... Та за това.
Нищо конкретно.

# 7
  • Мнения: 2 839
"SkyEurope" предлагат полети до Атина.
София-Атина през Виена не е много удачно  Laughing
Шани, като цяло са ОК, но им куца обслужването. Скоро летяхме с тях Букурещ-Неапол, излетяхме с 4 часа закъснение, като през цялото време бяхме в неведение защо е закъснението и кога аджеба ще ни извозят  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 916
... Шани, като цяло са ОК, но им куца обслужването. Скоро летяхме с тях Букурещ-Неапол, излетяхме с 4 часа закъснение, като през цялото време бяхме в неведение защо е закъснението и кога аджеба ще ни извозят  Rolling Eyes

Това са рисковете на нискотарифните компании Naughty за сметка на това пък са евтини.

# 9
  • Мнения: 491
Аз се върнах миналата неделя от Виена със Sky Europe. Да ви кажа честно, харесаха ми в пъти повече от националният ни превозвач- по-чисто е, по-добри самолети, много по-широки (мъжа ми е 2 м. и определено има проблем с това), обслужването беше по-добро. Единственият минус е, че си плащаш храната и напитките , но това е все пак нискотарифна компания.  Билетът ни излезе към 116 евро с всички такси в двете посоки. Лети се 50 минути. Определено пак ще ги ползваме.

# 10
  • Мнения: 1 655
Аз ще пътувам със Sky Europe на 20 ноември и щом се върна ще докладвам. Искренно се надявам да няма проблеми.

# 11
  • Мнения: 2 839
Май отидохме повече на тема Скай юръп  Wink
Естествено, че едното е за сметка на другото и купувайки такъв билет, човек трябва да е на ясно, че малко или много рискува.
Макар, че мисля нищо нямаше да им коства да бяха ни казали "имаме проблем, ще излетим след час-два-пет", колкото смятат, че ще отнеме. Жал ми стана за хората с деца. В нашият случай пък, още пет минути закъснение щеше да ни създаде много сериозен проблем, рент-а-кара затваря, петък вечер е, не работят уикенда, а ние имаме куп резервации за места на стотици километри ....
Както и да е ... ако пак ми се наложи да избирам между билет за 100евро и такъв за 200, ще избера 100 евровия  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 416
София-Атина през Виена не е много удачно  Laughing
Опс... Трябваше да съм по-внимателна като давам линкове. Не видях, че е през Виена. Наистина няма смисъл така.
По-добре с автобус.

# 13
  • Мнения: 934
Пътувала съм с кола, не го препоръчвам.
Виж в Aegean airlines - билета май беше около 100 евро.

# 14
  • Мнения: 127
През април имаше билети София-Атина за 50 евро без летищните такси. Бяха на BG AIR. Сигурна съм, защото аз лично се обаждах в компанията, търсех билети за моите родители. Една жена,която работеше детегледачка в Атина ми каза за тях. За  съжаление се бях обадила много късно и всички евтини билети за нужните ми дати бяха свършили. Просто компанията пуска по 10 такива билета и ако успееш си купуваш на тази цена. Приятно пътуване.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт