Впечатления от LG KG800.....

  • 1 883
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте...много съжалявам,ако отварям тази тема, не където трябва,но понеже ще си купувам нов телефон ,бих искала да попитам хората,които го имат дали са доволни от него, или не..и защо....Ето това е телефончето:
http://www.gsm.bg/uploads/images/246.jpg
http://www.gsm.bg/uploads/images/247.jpg
Благодаря предварително на всички... Hug

# 1
  • Мнения: 332
Точно за този модел незнам, но аз съм с LG и имах проблеми с 3G. Оказа се, че почти в цяла Бг. марката не поддържа тази функция  Shocked, поне така ми казаха от Мтел. Преди да ми изключат 3G-то телефонът изобщо неможеше да се използва, постоянно даваше заето независимо дали аз избирам или ме избират, направо бях решила да си взимам нов тел., но една позната от Мтел ми каза, че най вероятно е от това, въпреки че на мен хич не ми се вярваше, но ето, че проработи.  Thinking
Като визия SAMSUNG имат такъв модел, свекървата е с такъв и е много доволна.

# 2
  • Мнения: 108
Много се чудя....четох някои мнения в други форуми-някои бяха положителни,други-не....не знам какво ще реша.Благодаря ти много за инфо-то Simple Smile

# 3
  • Мнения: 636
Aз имах такъв, но нещо не бях много доволна. Rolling Eyes Много "мисли", видеото не е добро, лентата не слайдера се повреди...
Иначе е фасонско телефонче.

# 4
  • Мнения: 43
И аз бях решила да взема такъв,но след като изчетох доста отрицателни отзиви за него се отказах и си взех  друг.Тук и тук можеш да прочетеш някои от тях.
Успех. thumbsup

# 5
  • Мнения: 134
аз съм с такъв телефон
и съм доволна на почти 1г е
и за сега не е дал никакви отклонения Simple Smile))
но аз освен да говоря и да го ползвам за будилник
другите екстри не ги ползвам


 Hug

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз съм с такъв телефон.И мисля вече да се разделям с него-няма да мога да го обазя от децата. Crossing Arms

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз си избрах SAMSUNG U600 пред LG, повече ми хареса и във форума определено му се носи славата. Единствено не съм доволна от цветовете в които се предлага.

# 8
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз съм с такъв телефон и съм страшно доволна.Невероятен е и много се радвам,че не ми повлияха отрицателните мнения за него.Всичко му е добро.Препоръчвам го горещо.

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз съм с такъв телефон.И мисля вече да се разделям с него-няма да мога да го обазя от децата. Crossing Arms
вчера ходих да го продавам в оказион,дадаха ми 130 лв. Shocked не го дадах-нямало резервни части.
Помисли сама.

# 10
  • Мнения: 15 229
Телефона е уникален. Много съм доволна от него. Сина ми го е хвърлял поне 100 пъти, веднъж дори го хвърли в пълната с вода мивка и му нямаше нищо. Даже не съм му сваляла батерията да се суши. Изобщо не съжалявам, че си го взех. А и сензорните копчета са супер.

# 11
i az se 4udq da li da si vzema takav telefon no vzemi si nqma da sajalqva6 6te si mnogo dovolna i var6i stra6na rabota  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Party Party Party Party newsm78 newsm78  bouquet  bouquet wavey newsm51 newsm07 newsm64 1crib newsm59 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 smile3535 newsm55 1dishes 1swing newsm81 newsm81 bg bdbaloni atwork easter prostor clean clean clean clean Two Hearts dancing

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 698
Работех една година в магазин за телефони от една от най-големите вериги.Според мен и според книгата за рекламации този телефон не си заслужава.Най-малкото заради лакираната повърхност , която и най-внимателният надрасква и е постоянно на пръсти като мазен.Един от честите дефекти е изгаряне на микрофон/слушалка.А и като параметри не е нещо особено!

# 13
  • София
  • Мнения: 480
Имам KG810 си го ползвам вече 5-6 месеца без проблеми. Горе-долу по същото време моя приятелка си взе KG800, тя също е доволна. Според мен си заслужава. Разликата между двата модела освен в отварянето е, че 810 има радио, а 800 - не, а 800 има светкавица, а 810 - не.

# 14
  • Мнения: 5 173
Проблеми с лентовия кабел, губи обхват, приложения и теми за тела почти не се намират.

Обаче дизайнът е чуден

Общи условия

Активация на акаунт