Въпрос за гримиране на тв звезди

  • 1 242
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 412
знам ли аз как трябваше да си формулирам въпроса,но забелязвам по тв и по клипове,че жените ги гримират много яко със сенки-значи под веждата точно седи едно като лъскаво или бяло,ама е много ефектно,отдалече е бижу,малко хаотично го написах Embarassed,ама ако се сети някой да пише сенки ли са и откъде могат да се намерят

# 1
  • Мнения: 130
аз си мисля че е с тези сенки на прах перлено бяло  поне аз така го правя не става точно като на клиповете но е подобно,изтрил се е надписа вече иначе щях да ти пиша каква марка са

# 2
  • Мнения: 4 458
Това което ти трябва е глитър (glitter) стик и/или simmer,gloss. Има и перли на прах.

# 3
  • Мнения: 3 412
Това което ти трябва е глитър (glitter) стик и/или simmer,gloss. Има и перли на прах.
а нещо като пример? защото съм вземала такива стикове..ама не е същото newsm78

# 4
  • Мнения: 4 458
Това което ти трябва е глитър (glitter) стик и/или simmer,gloss. Има и перли на прах.
а нещо като пример? защото съм вземала такива стикове..ама не е същото newsm78

За да ти дам пример трябва да покажеш какво точно те интересува. Нещата които съм изброила са общи.
Пусни снимка на грима който ти харесва - или подобен за да може по-точно да се отговори на въпроса ти.
Предполагам някои се досещат, но аз не гледам българска телевизия и си нямам понятие от модните им тенденции  Peace

# 5
  • Мнения: 3 412
ох,снимка не можах да намеря,но като пример мога да дам момичетата,които водят прогнозата за времето по НоваТВ -те се гримират така

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
знам ли аз как трябваше да си формулирам въпроса,но забелязвам по тв и по клипове,че жените ги гримират много яко със сенки-значи под веждата точно седи едно като лъскаво или бяло,ама е много ефектно,отдалече е бижу,малко хаотично го написах Embarassed,ама ако се сети някой да пише сенки ли са и откъде могат да се намерят

Такъв ефект може да се постигне с много перлени сенки. Бели , седефени , слонова кост.
С много тънка четка се нанася точно под веждата и надолу се прелива с другите сенки , за да не стои като отсечено.

# 7
# 8
  • Мнения: 3 412
макар,че не изглежда точно като на тв,май е същото-да,какво ползваш?

# 9
  • Мнения: 1 668
макар,че не изглежда точно като на тв,май е същото-да,какво ползваш?


Полэвам сенките на Gabrini, те всички така лъскат  Simple Smile

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
имаше едни, Ciffeli май се казваха - адски блестящи бяха ! на прах, в малки кръгли кутийки съм ги срещала, ама преди 4 години, когато ми беше бала Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Ползвам такива на Артдеко,в бурканче на прах,по хубави не съм срещала,много ми харесва как стоят. Peace

# 12
  • Мнения: 1 885
Имам един стик за тази цел на Максфактор
такъв е ама не Пан стик
, а нещо друго, ама се е изтрил надписа

Има и едно течно като лак на Манхатън.

Както и друго ново на орифлейм. Прилича на червило, но като го отвориш вътре е остро такова и мазничко. Води се сенки и го има в 3 цвята, но е точно каквото ти трябва!

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Точно Ciffeli така лъскат, ако си от София, можеш да си ги купиш от едно магазинче срещу Севастопол на Раковски до Граф Игнатиев!

# 14
  • Мнения: 3 412
това с поръчките от Орифлейм загубена работа-писна ми да чакам по 1 мес.,но на Ciffeli ще си взема май,аз съм фен на Max Factor,но такива сенки поне тука не съм виждала

Общи условия

Активация на акаунт