Как съхранявате вода за АМ ?

  • 1 200
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте на всички!
Аз кърмя все още моето бебе ,но той не иска да яде повече от 50 -60 гр кърма от гърдата ми и трябва да  го дохранвам или с изцеден кърма или с АМ!
Въпоса ми може да ви се стори глупав , но няма кой да питам как да съхранявам водата за АМ ?В какво съхранявате вашата вода  за млякото и за колко време я използвате ?!

# 1
  • Мнения: 1 668
Всеки ден подменям водата и я съхранявам в голям буркан с винт Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Всяка сутрин преварявах вода в една тенджерка , пригодена само за тази цел и в нея съхранявах водата.

# 3
  • Мнения: 741
Имам стъклена кана,която е огнеупорна.В нея преварявам водата,слагам капака и си я оставям там

# 4
  • Мнения: 201
В каната за преваряване на вода.

# 5
  • Мнения: 191
В термус. Сварявам си водичката и си я сипвам в термус и така не се налага да топля всеки път.

# 6
  • Мнения: 1 183
В термус. Сварявам си водичката и си я сипвам в термус и така не се налага да топля всеки път.
И аз така  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз съхранявах в термос.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 15 215
Моят отговор е тук:
къде съхранявате преварената вода за АМ и как я топлите


Вода преварявах всеки ден.

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 11:38 от Vivi

# 10
  • Мнения: 61
преварявам всеки ден и после в термос

# 11
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
В термус. Сварявам си водичката и си я сипвам в термус и така не се налага да топля всеки път.
И аз така правех Peace

# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В кана на стайна температура. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 586
В тенджера, която използвам само за тази цел. Peace

# 14
  • Мнения: 4 784
Съхранявам я в термос. Преварявам по толкова колкото преценя, че ще ми е нужна за през деня или нощта. Като свърши пак...и така. Много е удобно. Даже като излизах навън с количката си носех термоса и Ам-то с мен и приготвяхме млекото на бързичко навън.

Общи условия

Активация на акаунт