Дали има вероятност за бременност???

  • 1 124
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Имам един такъв проблем-малко може да ви се стори странно но аз все пак да питам по запознатите от мен.
на 25.08 правихме с гаджето ми секс, после септември си ми дойде нормално, но беше само 4-5 дни, и то слабо, след това октомври също ми дойде но доста оскъдно, а сега вече закъснява 2 дни,дали да си направя тест или да изчакам още малко.Въобще има ли вероятност за бременност тъй като близо два месеца си ми идва, а само сега закъснява.
Моля дайте съвет Wink

# 1
  • Мнения: 466
След тази дата не сте ли правили секс ? Ако не сте правили според мен не може да си бременна . Ако искаш все пак за твое спокойствие си направи тест след 4-5 дни ако не ти е дошла менструацията до тогава

# 2
  • Мнения: 68
само може да се гадае дали сибременна или не.Толкова много жени питат във форума дали са или не са бременни.абе моомичета ние да не сме медиуми.Най-добре отиди на лекар и той ще ти каже 100% вместо да гадаеш.аА преди това ако искаш си направи един тест.На такъв въпрос едва ли някой ще ти даде точен отговор.Ако искаш да си бременна стискам паллци да е така.Успех

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
А тест правила ли си досега?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Направи си тест, щом ти закъснява вече тестът ще отчете.

# 5
  • Мнения: 712
Ами от секса август 100% не си бременна, ама от този през октомври не е изключено...

# 6
  • Мнения: 560
Иди на лекар.
Или поне иди в Искам бебе и прочети важните теми като начало.

# 7
  • Мнения: 1 183
Според мен няма бременност  Peace

# 8
  • Мнения: 3 092
Това са ми любимите теми  Mr. Green
Чудя се дали съм бременна , ама и тест няма да си направя , а на доктор не ми се ходи  Naughty
Моят отговор е : Не знам.
За справки - не съм оракул  Confused

# 9
  • Мнения: 1 586
и аз не мисля че си бременна,щом два месеца ти идва ама направи си тест за всеки случай Hug

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тест, за по-бърз сигурен резултат - кръвен Peace

# 11
  • Мнения: 130
Според мен е малко вероятно, но както ти пишат и другите момичета най-добре си направи тест. Всичко друго са само догадки.
Успех

# 12
  • Мнения: 1 041
Бременна си

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
само може да се гадае дали сибременна или не.Толкова много жени питат във форума дали са или не са бременни.абе моомичета ние да не сме медиуми.Най-добре отиди на лекар и той ще ти каже 100% вместо да гадаеш.аА преди това ако искаш си направи един тест.На такъв въпрос едва ли някой ще ти даде точен отговор.Ако искаш да си бременна стискам паллци да е така.Успех

 Peace

Аман от подобни теми! ooooh! Поне да имаха смисъл. Confused

# 14

Общи условия

Активация на акаунт