бременна ли съм

  • 752
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Кърмя вече 6 месеца.Около 3 м.ми дойде цикъла,после 1м. прескочи.След това пак дойде и сега пак го няма.Какво става?Имам ли основание да се притеснявам.Свързано ли е с кърменето.Моля ви отговорете ми спешно.Вярно ли е схващането ,че докато кърмиш не може да се забременее?

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 14:43 от PADI

# 1
  • Мнения: 5 760
Не не евярна. В повечето случаи пази от забременяване, но може да има овулация и да се забременее. Най-добре си направете тест за бременности се прегледайте при АГ.

# 2
  • Мнения: 34
Д-р Слънчева благодаря Ви за съветите. bowuu Дано притесненията ми се окажат неоснователни.Още утре ще разбера(стискайте ми палци)

Общи условия

Активация на акаунт